СЕНСАЦІЙНІ МАТЧІ ДРУГОГО ТУРУ (ЧАСТИНА 2)

ЗШ №12 – СШ №1 4:1

Екватором матчів другого туру став матч між минулорічними гравцями Золотої ліги ЗШ №12 та новими учасниками змагань – СШ №1. Не встиг інспектор турніру озвучити номери гравців, котрі грають за обидві команди, як вихованець ЗШ №12 Андрієчко Захар встиг записати гол на свій актив і повести свою команду вперед. Капітан команди ЗШ №12 Храбатин Роман вирішив подвоїти рахунок і заставив засмутитись голкіпера команди СШ №1 Двірника Миколу, котрий не зміг захистити ворота своєї команди, пропустивши другий гол вже на третій хвилині. Команда СШ №1, не була задоволена таким результатом, і згуртувавшись, почала грати в обороні. Таким чином, результат першого тайму – 2:0 на користь ЗШ № 12. Другий тайм розпочався з атакувальної гри гравців СШ №1, про що свідчить забитий гол у ворота суперників Гаврилківом Олександром на одинадцятій хвилині матчу. Гравцю ЗШ №12 Тарасову Миколі зовсім не сподобався цей факт і вже через одну хвилину він впевнено демонструє перевагу команди ЗШ №12, забивши блискавичний гол у ворота суперників. Фінальну крапку забитим голам у матчі ставить Храбатин Роман, забивши гол на шістнадцятій хвилині, та здобуває для своєї команди три залікові пункти у турнірній таблиці.

ЗШ №10 – Католицька ЗШ 2:3

У восьмому матчі продовжувались баталії Срібної Ліги, адже зустрічалися дві команди, які демонструють атакувальний футбол – ЗШ № 10 та Католицької школи. Вже на другій хвилині матчу гол забив гравець Католицької школи Корнукий Олег. За декілька хвилин ще один командний гравець Католицької школи Ткачук Роман подвоює перевагу своєї команди, забивши влучний гол у ворота суперників. Не встигли гравці Католицької школи відчути себе у ролі «сухого» переможця першого тайму, як гравець ЗШ №10 Борин Владислав на дев’ятій хвилині скорочує відставання його команди на один гол. Вболівальники були ж упевнені, що більше не зможуть побачити нейморівні сейви чи забиті голи, адже до свистка арбітра залишилось менше однієї хвилини. Однак, капітан Католицької школи Хруник Ілля вважав по-іншому. На останніх секундах першого тайму він впевнено забиває гол у ворота суперників, таким чином випередивши команду ЗШ № 10 аж на два голи. Зі старту другого тайму гравці ЗШ №10 намагалися зрівняти рахунок, тому команди раз по раз проводили зустрічні небезпечні атаки. Однак, забити гол протягом другого тайму вдалося тільки гравцю команди ЗШ №10. Борин Владислав на п’ятнадцятій хвилині оформлює свій дубль, однак зрівняти рахунок команді ЗШ №10 так і не вдалось. Отож, підсумковий рахунок матчу - 3:2 на користь команди Католицької школи.

Ліцей ім.Р.Шухевича – Підлузька ЗШ 2:2

Одразу після стартового свистка арбітра команди рішуче вступили в боротьбу за три залікові пункти. Розпочав відлік забитим голам у матчі гравець Підлузької школи Овчар Дмитро вже на п’ятій хвилині першого тайму. Не встигла команда Підлузької школи сповна насолодитись перемогою, як вже на восьмій хвилині гравець Ліцею ім. Р.Шухевича Личковський Костянтин зрівнює рахунок. Можливо, з таким рахунком і завершився б перший тайм, якби не старання гравця Підлузької школи Седляка Богдана, котрий забиває свій гол на останніх секундах. Другий тайм був сповнений небезпечними атаками як біля воріт ліцеїстів, так і Підлузької школи, однак забити гол, і таким чином зрівняти рахунок, вдалось тільки гравцю Ліцею ім.Р. Шухевича Мельничуку Олександру на дванадцятій хвилині матчу. Отож, підсумковий результат – справедлива нічия.

Українська гімназія № 1 – Крихівецька ЗШ 6:1

Команда Української гімназії № 1 і надалі продовжує впевнено крокувати у Бронзовій лізі. Наступною перепоною на їхньому шляху до здобуття трьох очок була Крихівецька ЗШ. Розпочав атакувальну гру, яка втілилась у забитий гол, гравець команди Крихівецької ЗШ Скрипник Арсеній. На ці й же першій хвилині Олєйніков Юрій, забивши гол у відповідь, одразу продемонстрував, що команда Крихівецької школи потрапила на серйозного суперника. Однак, зравняти рахунок для Юрія було запростим завданням, він вирішив переконливо заявити про перемогу своєї команди і оформлює дубль на другій та десятій хвилинах. Гімназист Кравець Ярослав також вирішує оформити свій дубль на шостій та восьмій хвилинах. Отож, у підсумку перший тайм завершився із рахунком 5:1 на користь Української гімназії №1. У другому таймі фінальну крапку забитим голам у матчі вдалось поставити тільки гімназисту Олєйнікову Юрію на сімнадцятій хвилині, тож саме цього гравці за підсумками забитих голів у матчі можна сміливо назвати найкращим голеадором матчу. Підсумковий рахунок матчу – 6:1 на користь команди Української гімназії № 1.

Угорницька ЗШ – ЗШ № 26 2:1

Наступними у боротьбу вступили команди Угорницької ЗШ та ЗШ №26. Ще не встигли вболівальники зайняти зручні позиції для перегляду матчу, як гравець команди Угорницької ЗШ Воярський Остап забиває гол на перших секундах першого тайму. Команді ЗШ №26 це не дуже сподобалось, помінявши тактику, команда почала грати в обороні і більше не дозволила гравцям Угорницької школи забити їм гол.  Другий тайм ознаменувався гольовим затишшям аж до шістнадцятої хвилини. На тій хвилині гравцю ЗШ № 26 Стефанківу Максиму вдалось зрівняти рахунок, а гравцю Угорницької школи Іванюку Остапу знову вивести свою команду вперед та отримати важливу для них перемогу. Отож, підсумковий рахунок матчу – 2:1 на користь команди Угорницької школи.

ЗШ №9 – Ліцей №13 0:6

Наступним стартував матч між представниками початкової школи ЗШ №9 та дебютантом турніру Ліцею №13. Забігаючи наперед, скажемо, що команди боролися не в рівних складах, що сильно відобразилось на результаті матчу, в якому гравцям Ліцею №13 цілих шість раз вдалось відзначитись у воротах суперника. Один гол на сімнадцятій хвилині забив Ляхович Назарій, Богович Михайло зумів оформити дубль на четвертій та сімнадцятій хвилині, а Боднарук Ярослав оформив хет-трик на другій, десятій та дванадцятій хвилинах. Отож, у підсумку – 6:0 на користь команди Ліцею №13.

ЗШ №7 – МШ «Пасічнянська» - 0:1

Останнім матчем другого ігрового дня став матч між командами ЗШ №7 та МШ «Пасічнянськю». Ці команди були практично рівними за силами та складами, тож не змогли потішити вболівальників жодним забитим голом у першому таймі. Другий же тайм розпочався з атакувальних моментів біля воріт обох команд, однак порушити гольове затишшя і здобути перемогу вдалось тільки гравцю команди МШ «Пасічнянська» Юрківу Максиму на п’ятнадцятій хвилині матчу. Отож, підсумковий рахунок матчу – 1:0 на користь команди МШ «Пасічнянська».