СТАРТ МАТЧІВ ІІ ЕТАПУ ОБЛАСНОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ з ФУТЗАЛУ "КУБОК УРАГАН" В КАЛУСЬКОМУ РАЙОНІ

 

25 грудня урочистим відкриттям  у ДЮСШ «Сокіл» міста Калуш стартував ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу "Кубок Ураган".

На церемонію відкриття завітали поважні гості, котрі привітали юних учасників змагань, а саме: начальник відділу освіти Верхнянської ОТГ Іван Климишин,

начальник відділу освіти,молоді та спорту Калуської РДА Любов Луцан,

директор КЗ ДЮСШ Калуської районної ради Ярослав Гузоватий,

представник НФК "Ураган"  Андрій Червінський. Вітаючи учасників та представників команд з нагоди релігійного свята, бажали здоров'я, добробуту, мирного неба над головою та зокрема цікавих і змістовних ігор учасникам в турнірі, звичайно перемог і нехай переможе сильніший. До привітання долучилися і юні представники танцювального колективу, які своїми запальними танцями додали святкового настрою всім присутнім.

Цього року до участі у футзальних двобоях заявлено 8 шкільних команд району та ОТГ, котрі будуть боротися за почесний титул – звання чемпіона Калуського району з футзалу. Окрім кубку переможець отримає чималий грошовий приз – 40 тисяч гривень для покращення спортивної інфраструктури свого навчального закладу .
Нагадаємо, про те, що минулорічним володарем Кубка «Ураган» була команда учнів Голинської ЗОШ. Тож нехай перемагає сильніший.