4 ЛЮТОГО СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ В КОЛОМИЙСЬКОМУ РАЙОНІ

 

Одразу після міста Яремче футзальні старти перемістилися в місто Коломия, де в спортивній залі Коломийської РДЮСШ стартував ІІ етап обласного шкільного турніру «Кубок Ураган». Вже традиційно церемонія відкриття згуртувала вісім кращих команд району та ОТГ, які в нелегких матчах вибороли право змагатися за титул «найсильнішої команди Коломийщини».

Після шикування команд до всіх присутніх звернувся голова оргкомітету в Коломийському районі - Роман Іванович Паламарчук , який привітав юних спортсменів, розповів про формат змагання, побажав успіхів, справедливої гри та перемоги найкращій команді.

Також з вітальним словом звернувся і менеджер шкільного турніру – Андрій Іванович Червінський, який побажав гравцям максимально розкрити свій потенціал, проявити всі свої найсильніші сторони та допомогти своїм партнерам по команді здобути якомога більше перемог, і звісно ж запросив команду-переможця до участі в наступному, третьому етапі – Лізі Шкільних Чемпіонів, де зійдуться всі найсильніші команди з кожного куточку Прикарпаття (Ліга Шкільних Чемпіонів стартує наприкінці квітня в м. Івано-Франківську). Андрій Іванович наголосив, що Народний Футбольний Клуб «Ураган» й надалі буде підтримувати розвиток дитячо-юнацького спорту і допомагатиме розкривати таланти та реалізовувати дитячі мрії.

Також, серед поважних гостей заходу були і Голова Коломийської районної ради Роман Васильович Дячук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської ОТГ Михайло Тарасович Яворський, які вже традиційно підтримують міжшкільні змагання району. Роман Васильович побажав успіхів школярам, цікавої та змістовної гри, щоб команди не зазнавались опісля яскравих перемог та не падали духом після прикрих поразок.

І звісно ж не могло пройти святкове дійство без чарівної української пісні.

Окрасою урочистості було виконання музичних композицій ученицею 11 класу Турківського ліцею П'ядицької ОТГ Аліною Яреминою.

Цього року учасниками ІІ етапу в Коломийському районі стали:

                                                                  Ліснохлібичинський Ліцей

                                                                   Отинійський Ліцей

                                                                     Великокам`янський Ліцей

                                                                    Ліснослобідська Гімназія

                                                                  Молодятинська Гімназія

                                                                   Печеніжинський Ліцей

                                                                    Мишинська Гімназія

                                                                          П`ядицький Ліцей

 

За перебігом змагань слідкуйте в Турнірній таблиці Коломийського району

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif