ФУТЗАЛЬНИЙ СТАРТ ІІ ЕТАПУ В КОЛОМИЇ


 Ще не встигла спортивна зала Коломийської РДЮСШ охолонути від пристрасних баталій між командами Коломийського району, як вже наступного дня – 5 лютого, незважаючи на морозну погоду, стартував другий етап і в м. Коломия. Цьогорічні змагання в м. Коломия обіцяють бути неймовірно захоплюючими адже всі команди рішуче налаштовані на здобуття максимальної кількості перемог і в кожному матчі можна побачити як команди викладаються на максимум, залишаючи всі свої сили на майданчику.

Розпочалася церемонія відкриття вже традиційним урочистим шикуванням команд-учасниць. Головний суддя прозвітував оргкомітету, щодо готовності команд розпочинати змагання і пролунав державний гімн України.

Далі до всіх присутніх звернувся представник від управління освіти Коломийської міської ради Іван Петрович Мельник, який щиро привітав учасників, уболівальників та всіх присутніх з початком змагань. Іван Петрович побажав успішно пройти всю турнірну дистанцію, оминаючи навіть найменші травми, наголосив, що саме такі спортивні змагання є рушійною силою до здорового способу життя.

Наступним хто звернувся до юних спортсменів був менеджер обласного шкільного турніру «Кубок Ураган» Андрій Іванович Червінський, який від імені НФК «Ураган» передав вітання всім учасникам, побажав школярам продемонструвати всі свої максимальні можливості, та здобути якомога більше перемог, не засмучуватися від поразок, адже в спорті це одна зі складових частин успіху, так як саме вони загартовують характер. Андрій Іванович запевнив, що НФК «Ураган» уважно слідкує за перебігом змагання і надалі буде підтримувати розвиток спорту на теренах Прикарпаття, а команду, що виявиться найсильнішою в м. Коломия чекаємо в Івано-Франківську на обласних змаганнях.

Звісно не могло таке святкове дійство обійтися без музичного привітання, яке подарував всім присутнім учень шостого класу ліцею №4 імені Сергія Лисенка – Вакалюк Ростислав.

Отож вісімкою кращих команд, що боротимуться за перемогу в м. Коломия будуть:

                                                          Ліцей №9

                                                                   Ліцей №2

                                                                   Ліцей №8


                                             Ліцей № 6 імені Героя України Тараса Сенюка

                                                     Ліцей № 4 імені Сергія Лисенка

                                                     Ліцей імені М. Грушевського

                                                          Ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка

Слідкуйте за перебігом змагань в Турнірній таблиці м. Коломия

 

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif