МАСШТАБНИЙ СТАРТ ІІ ЕТАПУ ОБЛАСНОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ В ДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

 

27 лютого о 11:00 в м. Долина у спортивному комплексі «Юність» урочистим відкриттям стартував ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок Ураган» в Долинському районі.

2

Вже традиційно футзалне свято об’єднало велику кількість охочих до участі школярів району.

425

Розпочав церемонію відкриття, звернувшись до учасників, керівник шкільного турніру в Долинському районі, директор КЗ «Долинського міського центру культури, спорту та туризму» Святослав Романович Димид,  котрий представив команди та їх тренерів, коротко ознайомив учасників та вболівальників з форматом змагань.

234

Продовжив вітати учасників змагань заступник міського голови м. Долини Володимир Васильович Смолій, який запевнив у всебічній підтримці турніру з боку міської влади, наголосив на важливості проведення такого роду змагань для виховання юних спортсменів.

564

Також до школярів завітав і представник НФК «Ураган» Андрій Іванович Червінський, котрий побажав якісної гри, справжніх та справедливих перемог і, звісно, перемоги найсильнішій команді. Також Андрій Іванович нагадав, що школа-переможець, яка без поразок пройде частину плей-офф, не лише поповнить скарбницю спортивного інвентарю свого навчального закладу та отримає цінні призи від організаторів, ОДА та партнерів турніру, а й позмагаєтьсяу футзальних навиках та командній грі з іншими, кращими командами з усього Прикарпаття в Лізі шкільних Чемпіонів.

Команди, які цього року боротимуться за перемогу в Долинському районі:

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

Слідкуйте за перебігом змагань в Турнірній таблиці Долинського району

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif