КОСІВЩИНА: МИ СТАРТУЄМО!

28 лютого урочистим відкриттям у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погрибенника стартував ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок Ураган». На свято прибули не лише команди-учасниці, а й багато гостей які цікавляться розвитком дитячо-юнацького спорту на Косівщині.

На церемонію офіційного відкриття турніру завітали: представник НФК «Ураган» Андрій Червінський, начальник відділу освіти РДА Володимир Козьменчук, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук, депутат обласної ради і голова Рожнівської ОТГ Сергій Радиш, заступник голови Рожнівської ОТГ Роман Матейчук, заслужений праціваник фізичної культури України - Дмитро Кравчук та директор Рожнівського ліцею «Гуцульщина» Ольга Радиш.

Окрім представників влади свої вітання спортсменам передали й учні Рожнівського ліцею які виконали музичні композиції.

80

Цього року за грошовий сертифікат на суму 40 000 грн від ОДА і цінні призи від НФК «Ураган» та партнерів і звісно титул найсильнішої футзальної команди Косівського району будуть змагатися команди сформовані з учнів 1-5 класів: Шешорської гімназії, Космацької ЗОШ, Річківського, Пістинського, Хімчинського, Старокутського, Тюдівського та Рожнівського ліцеїв.

231

Оргкомітет шкільного турніру висловлює вдячність директору Рожнівського ліцею «Гуцульщина» Ользі Радиш за гостинну зустріч в стінах навчального закладу та керівнику змагань в Косівському районі Дмитру Ганущаку за вже традиційно відповідальне ставлення до організації змагань.

Слідкуйте за перебігом змагань в  Турнірній таблиці Косівського району

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif