ПІДСУМКИ ДЕСЯТОГО ТУРУ ОСНОВНОГО ЕТАПУ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

ЗШ № 22 – ЗШ № 6             3:0

Розпочинали 10 тур одні з найсильніших команд Бронзової ліги – ЗШ № 22 та ЗШ № 6. Відповідно, гра проходила з великою самовіддачею та боротьбою на кожному клаптику поля. У першому таймі визначити переможця було складно до моменту, який реалізував Веляник Микола за дві хвилини до його завершення. Одразу після перерви Молитовник Станіслав закріпив перевагу своєї команди, що дало змогу ЗШ № 22 почуватися більш впевнено і незважаючи на прагнення гравців ЗШ № 6 зрівняти рахунок, команда ЗШ № 22 одержала чергову перемогу. Підсумкову крапку у матчі поставила Крайнічук Тетяна на 23 хвилині матчу.

ЗШ № 9 – Ліцей № 13       1:3

Наступними стартували інші два представники Бронзової ліги - ЗШ № 9 та Ліцей № 13. Хочеться відзначити яскравий старт матчу, який забезпечив швидкий гол Пазушко Іларіона (ЗШ № 9) на 4 хвилині матчу. Таким чином, ЗШ № 9 повела у рахунку. Швидкий пропущений гол сильно вплинув на гру команди, проте, програючи по ходу матчу ліцей № 13 реорганізувався і загальнокомандні дії втілив у результативний удар Богович Михайло на 10 хвилині матчу. Таким чином, на перерву команди пішли вже за нічийного рахунку. У другому таймі було багато силової боротьби та гострих моментів, команди виглядали рівними за силами, та все кардинально змінив удар, який завдав Кисилейчук Олег на 19 хвилині матчу, що вивів ліцеїстів вперед. А вже за хвилину до підсумкового свистка арбітра ще один гол у свій пасив записав Квич Олександр (на 23 хвилині). В підсумку Ліцей №13 поповнив свій пасив трьома заліковими пунктами.

ЗШ № 10 – ЗШ № 18            6:1

Найбільшу аудиторію уболівальників зібрав матч між фаворитами Золотої ліги – ЗШ № 10 та ЗШ № 18. Одразу з перших хвилин команди взялися за справу. Свої бомбардирські результати вирішив покращити Романюк Мирослав, який забив свій перший гол на 2 хвилині матчу, а через дві хвилини він вже встиг оформити дубль. Хорошу та водночас стабільну бомбардирську гру протягом останніх турів демонструє Бугай Тимофій, відповідно і в цьому матчі йому вдалось відзначитись на 10 хвилині матчу. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь ЗШ№ 10. Такий рахунок не влаштовував гравців ЗШ № 18, які звикли демонструвати високі результати. Тому, у перші хвилини другого тайму після настанов тренера їм вдалося скоротити відставання до двох голів. Проте, команда ЗШ № 10 до цього матчу ретельніше підготувалася, враховуючи досвід помилок попередньої зустрічі, і більше відзначитись у власних воротах не дозволила. Натомість, тричі засмутити Крутка Віталія (голкіпер ЗШ № 18) змогли Романюк Мирослав на 18 та 22 хвилинах, а також Бугай Тимофій на 23 хвилині матчу.

Католицька ЗШ – ЗШ № 24                 3:2

Найбільш запеклим протистоянням цього ігрового дня можна сміливо назвати матч між Католицькою ЗШ та ЗШ № 24. Протягом усього матчу гравці обох команд проводили разючі атаки, які в підсумку увінчалися п’ятьма голами. А розпочалось все ще на 5 хвилині з голу Пекарука Олександра. Відповідь не забарилась, адже гол у відповідь забив Хруник Ілля на 9 хвилині матчу. Пекарук Олександр вже за три хвилини зумів вдруге вивести свою команду вперед на 12 хвилині матчу. Цей гол дещо спантеличив гравців Католицької школи, але вкотре свої лідерські здібності проявив Хруник Ілля, який на 17 хвилині спершу зрівняв рахунок, а на 21 хвилині його влучний постріл приніс Католицькій школі омріяну перемогу.

ЗШ № 12 – ЗШ № 25           0:16

Четвертим за ліком був матч між ЗШ № 12 та ЗШ № 25. Незважаючи на спроби гравців ЗШ № 12 чинити опір команді ЗШ № 25 у цьому матчі було забито цілих шістнадцять різнопланових голів. По п’ять голів забили Гнип Максим (1, 4, 13, 17, 20 хвилинах) та ДанильчукАндрій (5, 11, 16, 17,18 хвилинах), Бекеша Владислав забив  три голи (10, 18, 20 хвилині) та по одноу голу забили Капущак Артем (3 хвилині) та Веприк Тарас (4 хвилині).

ЗШ № 26 – Українська гімназія № 1   2:0

За матчами Золотої ліги у гру вступали команди Срібної ліги, а саме – ЗШ № 26 та Українська гімназія № 1. Гравці ЗШ № 26 розпочали гру дуже жваво, а Корнукий Олег встиг відзначитись уже на 2 хвилині матчу. Надалі гра відбувалася без переваги жодної з команд. Тому, глядачі могли спостерігати силову боротьбу, адже гольових моментів було не так вже і багато. Другий і останній гол у матчі, який закріпив перевагу ЗШ № 26 був гол Павлюка Нікіти на 21 хвилині матчу.

ЗШ № 15 – Гімназія № 2    2:0

Продовжилися матчі Срібної ліги суперечкою за три залікові пункти між командами ЗШ № 15 та Гімназії № 2. З перших хвилин матчу більше атакували гравці ЗШ № 15 і їх старання не були марними, як наслідок - гол Павліва Костянтина на 7 хвилині матчу. На 12 хвилині гольову естафету продовжив Тимків Андрій. У другому таймі гравці Гімназії № 2 відчайдушно оборонялися та не дозволили гравцям ЗШ № 15 забити гол у свої ворота.

СШ № 5 – ЗШ № 7     7:1

Закривав ігровий день поєдинок між СШ № 5 та ЗШ № 7. На старті матчу глядачі не побачили забитих голів, оскільки гра проходила за незначної переваги СШ № 5. Початок голам у цьому матчі поклав Мовчан Тарас (СШ № 5) на 9 хвилині матчу. На 10 хвилині матчу гол у ворота суперника забив гравець СШ № 5 Баран Святослав. Гол у відповідь забив Мельник Артем на 14 хвилині матчу, скоротивши відставання у рахунку. Проте, дальше ініціативу у матчі повністю перехопили гравці СШ № 5 і до фінального свистка забивали лише вони. На 15 хвилині забив Мельник Архип, на 17 хвилині – Яців Денис, на 19 хвилині ще одним голом відзначився Мовчан Тарас, на 20 хвилині – Гурик Роман, а підсумковий результат встановив своїм третім голом все той же Мовчан Тарас на 21 хвилині.