НЕЗАБУТНІ БАТАЛІЇ ТРЕТЬОГО ІГРОВОГО ДНЯ (ЧАСТИНА 1)

ЗШ №18 – Українська гімназія №1 3:1

Команди шкіл-учасниць шкільного турніру впевнено минули екватор Попереднього етапу. Розпочинали третій ігровий день команди ЗШ №18 та Української гімназії №1. Стабільно, виступаючи в Золотій лізі в попередніх сезонах, команда ЗШ №18 розпочала матч дуже активно з твердими намірами реабілітуватися перед своїми численними вболівальниками за прикру поразку в попередньому ігровому дні. Можливо, саме тому першого голу в матчі довго чекати не довелось, Горнікевич Арсеній вже на третій хвилині вивів ЗШ №18 влучним ударом вперед. Надалі команда ЗШ №18 не зменшила обертів і продовжувала наступати і це дозволило їм вдруге відзначитись взяттям воріт гімназистів, автором голу на цей раз став Дорофей Святослав (8 хв). Таким чином, на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь команди ЗШ №18. По перерві більш активними були гравці Української гімназії №1, які не хотіли миритися з таким рахунком, і їх зусилля не були марними, адже на чотирнадцятій хвилині Кравець Ярослав зміг скоротити до мінімуму відставання в рахунку. Але через дві хвилини, захопившись власними атаками, команда Української гімназії пропустила контратаку, яку результативно завершив Горнікевич Арсеній (16 хв). До завершення матчу голів глядачі більше так і не побачили. В підсумку - переконлива перемога команди ЗШ №18.

ЗШ №24 – Крихівецька ЗШ 7:1

Наступними в гру вступали команди ЗШ №24 та Крихівецька ЗШ. Після першого матчу цьогорічного турніру команди ЗШ №24 вболівальники могли впевнено вважати цю команду однією з претендентів на завоювання перепустки в Золоту лігу. Проте, для досягнення такого результату зазвичай потрібно не поступитися в жодному матчі Попереднього етапу. Матч розпочався з стрімких атак ЗШ №24, які виявилися напрочуд ефективними, адже за перші три хвилини матчу глядачі побачили три різнопланових голи, які влетіли в ворота команди Крихівецької ЗШ. Розпочав розгром команди Крихівецької школи вже на першій хвилині гравець Хаврона Віталій, який минулого року був одним з кращих за підсумками виступів в Бронзовій лізі, а цього року перейшовши з МШ «Пасічнянської» в ЗШ №24 якісно допомагає здобути результат новій команді. Наступним автором хет-трику став Курилюк Ігор (2 хв, 3 хв, 7 хв). Наступним вдалось забити гол гравцю вже Крихівецької школи, а саме Скрипнику Арсенію (8 хв). Проте гравців ЗШ №24 не забарилися з відповіддю і на тій же хвилині Хаврона Віталій завдав свого другого влучного удару в цьому матчі. В другому таймі оборона команди Крихівецької ЗШ грала дещо краще, але наприкінці матчу пропустили ще двічі: Комара Роман (17 хв) і Хаврона Віталій (19 хв). Підсумкові 7:1 на користь ЗШ №24.

ЗШ №17 – Гімназія №3 1:8

Третім матчем ігрового дня було протистояння команди ЗШ №17 та команди Гімназії №3. За результатами попереднього ігрового дня фаворитом цього матчу вважалася команда Гімназії №3. І як годиться лідеру, команда гімназистів одразу приступила до справи. Розпочав гольову феєрію Сировий Денис (Гімназія №3), який за декілька секунд оформив дубль (2 хв, 3 хв). Продовжив естафету голів Гуменяк Денис (Гімназія №3), який також «вистрілив дублем» (5 хв, 10 хв). В суперечку кращих бомбардирів матчу на тій же десятій хвилині втрутився Гавадзин Андрій (Гімназія №3). Підсумок першого тайму 5:0 на користь Гімназії №3. Другий тайм оборона команди ЗШ №17 грала дещо зібраніше і не пропускала до удару Гуменяка Дениса (14 хв). Наздогнав партнера по команді і Сировий Денис (15 хв), але Гуменяк Денис був ще більш наполегливий і на сімнадцятій хвилині оформив покер. За хвилину до завершення матчу «гол престижу» забив Гладкий Юрій. Гімназія №3 здобуває впевнену перемогу і з нетерпінням чекає матчу за перше місце в групі Е з командою ЗШ №24.

ЗШ №25 – Хриплинська ЗШ 18:0

В четвертому матчі зустрічалися лідер групи F ЗШ №25 та аутсайдер Хриплинська початкова школа, яка долучилася вперше до міського турніру з футзалу і ще набирається досвіду. Звісно, очікувати сенсації в цьому матчі було складно. Підопічні Тараса Ярославовича Харандюка ще в першому таймі забили дев’ять голів без відповіді, а в другому таймі їм вдалося подвоїти здобуток першого тайму. Голами відзначилися гравці ЗШ №25: Малик Микола (3 хв, 9 хв, 10 хв, 11 хв, 12 хв, 13 хв, 15 хв, 16 хв), Бекеша Владислав (1 хв, 3 хв, 8 хв, 8 хв, 9 хв), Данильчук Андрій (5 хв, 14 хв, 15 хв), Бекеша Дмитро (16 хв, 17 хв).

ЗШ №12 – Угорницька ЗШ 8:1

Екватором третього ігрового дня був матч команди ЗШ №12 та Угорницької ЗШ. Цьогоріч гравці ЗШ №12 стали більш досвідченішими і демонструють більш якісну гру. Гра проти Угорницької ЗШ не стала винятком. Гравці ЗШ №12 одразу взялися за справу і першим гол забив Кулик Максим (ЗШ №12) на третій хвилині. Далі до забивання голів долучився Бабінський Іван (5 хв), Храбатин Роман (8 хв), та знову Кулик Максим (10 хв). З стартовим свистком другого тайму Кулик Максим знову взявся до справи та забив ще двічі (12 хв, 15 хв) та став кращим голеадором матчу. Ще по голу забили Храбатин Роман (16 хв) та Тарасов Микола (18 хв). «Гол престижу» за Угорницьку школу забив Воярський Остап (18 хв).