ЧЕТВЕРТИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ - ДЕНЬ ВИРІШАЛЬНИХ ДВОБОЇВ (ЧАСТИНА 1)

30 листопада – це не лише останній день осені, а й вирішальний день для визначення 24 найсильніших команд сезону 2019-2020 рр., які поборються в Основному етапі за титул чемпіона кожної з трьох ліг. Саме тому, цього дня глядачів очікувала безкомпромісна боротьба у кожному з матчів.  Розпочав ігровий день матч між командою Католицької ЗШ та Ліцею №13.

Католицька ЗШ – Ліцей №13 8:1

Опісля прикрої поразки ліцею №23 команда Католицької школи була налаштована максимально рішуче, їх запал і націленість на результат проявився доволі швидко, на другій хвилині матчу Хруник Ілля відкрив лік голам в цьому матчі. Через дві хвилини своїм голом відзначився Поцілуйко Максим. Третій гол в матчі після прикрого рикошету залетів у ворота Ліцею №13 на сьомій хвилині, а підсумкову крапку голам першого тайму, за декілька секунд до завершення тайму, поставив знову Хруник Ілля. Розпочався другий тайм з бенефісу Поцілуйка Максима, який до середини тайму тричі встиг засмутити голкіпера суперників. Хоча ще один гол в цей проміжок забив гравець Ліцею №13 - Бідочко Вадим (14 хв). А остаточний рахунок на табло зафіксував все той же Хруник Ілля (18 хв). Отож 8:1 і Католицька школа впевнено крокує в Срібну лігу, а Ліцей №13 - у Бронзову.

ЗШ №21 – Ліцей №23 ім. Р. Гурика 0:11

Другим матчем ігрового дня було протистояння фаворита та аутсайдера групи. Матч проходив відповідно за сценарієм ліцеїстів, які ще в першому таймі спромоглися забити п’ять голів без відповіді в ворота команди ЗШ №21. Їх авторами стали Гончарук Василь (2 хв, 5 хв), Пічка Данило (4 хв, 6 хв) та П’ятничук Денис (7 хв). В другому таймі ситуація на майданчику не змінилася і команда Ліцею №23 й надалі домінувала і змогла довести підсумковий рахунок до 11:0. Голи забивали: П’ятничук Денис (14 хв, 17 хв), Пічка Данило та Гончарук Василь оформили свої хет-трики, забивши по одному голу на п’ятнадцятій та шістнадцятій хвилинах та ще по одному голу записали в свій пасив Кавалок Денис та Парфан Руслан. Таким чином, з максимальною кількістю залікових пунктів, команда Ліцею №23 впевнено крокує в Золоту лігу, де буде боротися за найвищу нагороду турніру.

СШ №5 – ЗШ №26 7:0

В третьому матчі ігрового дня зустрічалися команда-тріумфатор Срібної ліги сезону 2018-2019 рр. та команда початкової школи. Відповідно, незважаючи на старання гравців, команда ЗШ №26, підсумковий результат був не на їхню користь. За двадцять хвилин ігрового часу їм сім раз довелося витягувати м’яча з сітки власних воріт. За СШ №5 забивали: Гурик Роман (3 хв, 5 хв, 6 хв, 17 хв, 19 хв), Марич Маркіян (18 хв) та Гогіль Павло (19 хв). В підсумку команда ЗШ №26 з нетерпінням чекала результат наступного матчу, за підсумками якого буде зрозуміло чи потрапляють вони в Бронзову лігу.

ЗШ №6 – СШ №1 3:0

Знаючи підсумок матчу між СШ №5 – ЗШ №26 команда ЗШ №6 розуміла, що щоб кваліфікуватися в Бронзову лігу їм потрібно не програти з гандикапом більше одного м’яча. Але в команди СШ №1 були власні завдання на цей матч, які вони розпочали активно виконувати вже з третьої хвилини, коли відкрив рахунок в матчі Білик Арсен. До завершення тайму команда ЗШ №6 прагнула зрівняти рахунок, проте якісна гра в обороні СШ №1 не дозволила їм цього зробити. А вже з початком другого тайму гравець СШ №1 Бурдін Макар, ще більше засмутив команду ЗШ №6, забивши могутнім ударом гол в ворота своїх суперників. Останній гол в матчі деморалізованій команді ЗШ №6 забив Гаврилків Олександр (14 хв). В підсумку СШ №1 крокує в Срібну лігу, та дає можливість своєю перемогою боротися ЗШ №26 в Бронзовій лізі.

ЗШ №24 – Гімназія №3 5:0

Одним з найзапекліших та найцікавіших матчів ігрового дня обіцяв бути матч між командою ЗШ №24 та Гімназією №3, які здобули по дві перемоги в перших двох матчах та забили по чотирнадцять голів в ворота суперників. Саме тому, в очній зустрічі вирішувалася доля путівки в Золоту лігу. Але, на жаль, безкомпромісної боротьби в цьому матчі глядачі так і не побачили, так як команда ЗШ №24 виявилася значно майстернішою, що втілилося в результат на табло по завершенні матчу, який демонстрував впевнену перемогу ЗШ №24 5:0. Ключовим гравцем матчу став Хаврона Віталій, який в першому таймі встиг оформити хет-трик (3 хв, 4 хв, 9 хв). Головними героями другого тайму стали Курилюк Ігор, який забив свій гол на тринадцятій хвилині та Ругала Матвій, який відзначився голом на шістнадцятій хвилині. Отож, в підсумку, команда ЗШ №24 кваліфікується в Золоту лігу, а Гімназія  №3 буде боротися за перемогу в Срібній лізі.

ЗШ №17 – Крихівецька ЗШ 0:2

Ще більш запеклим, ніж попередній був матч між командами ЗШ №17 та Крихівецькою ЗШ, які виявилися близькими за силами та в напруженому матчі виборювали перепустку в Бронзову лігу. Про те, що команди близькі за силами підтвердив нічийний результат першого тайму – 0:0. В другому таймі все ж таки команда Крихівецької ЗШ більш гостро атакувала, а одна з її атак завершилася взяттям воріт команди ЗШ №17, гол забив Скрипник Арсеній (13 хв). Далі в матчі знову було багато боротьби, яка не приносила дивідендів жодній з команд, але за декілька секунд до фінального свистка арбітра матчу все той же Скрипник Арсеній вдруге забив і встановив остаточний результат на користь команди Крихівецької ЗШ, яка продовжить боротьбу в Бронзовій лізі.