ЧЕТВЕРТИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ - ДЕНЬ ВИРІШАЛЬНИХ ДВОБОЇВ (ЧАСТИНА 2)

ЗШ №25 - УГОРНИЦЬКА ЗШ 12:0

Наступним матчем четвертого ігрового дня стартував матч між минулорічним учасником Золотої ліги – командою ЗШ №25 та Угорницькою школою. Зібраність і бойовий дух для гравців – учасників змагань команди ЗШ № 25 вже не є новиною, тому матч передбачав бути сповненим великою кількістю атак та, відповідно, гольовими моментами. Отож, у першому таймі вже на 5 хвилині гравцю команди ЗШ №25 Данильчуку Андрію вдалося засмутити голкіпера суперників. На шостій хвилині матчу гравець команди Угорницької школи випадково зрізає м’яча у власні ворота. Сьома та восьма хвилина матчу знаменується дублем Довганюка Богдана (ЗШ №25), а Бекеша Владислав оформлює свій дубль на дев’ятій та десятій хвилинах першого тайму. У підсумку перший тайм – 6:0 на користь команди ЗШ №25. У другому таймі вже на тринадцятій і чотирнадцятій хвилинах Волосянко Владислав записує дубль у свій пасив. Пелишок Арсеній підхоплює гольову естафету і на шістнадцятій хвилині проводить результативну атаку. Сімнадцята хвилина другого тайму дала можливість тріумфувати одразу двом гравцям ЗШ №25: Данильчуку Андрію та Малику Миколі, які впевнено забили по голу у ворота суперників. І накінець, на останній секунді до завершення матчу, Бекеша Владислав ставить фінальну крапку забитим голам, таким чином підсумковий рахунок «футзальної битви» між командами ЗШ №25 та Угорницької школи – 12:0. Таким чином, команда ЗШ № 25 впевнено крокує у Золоту лігу, а команда Угорницької школи – у Бронзову.

ЗШ №12 - ХРИПЛИНСЬКА ЗШ 10:0

Надзвичайно важливим матчем для Хриплинської школи, що визначав можливість її майбутнього перебування у Бронзовій лізі, був двобій за перемогу з командою ЗШ №12. Однак, фортуна була не на стороні Хриплинської школи, оскільки суперник виявився доволі сильною та згуртованою командою, про що свідчать десять забитих голів у ворота команди Хриплинської ЗШ. Хет-триком у матчі відзначився Храбатин Роман (3 хв, 12 хв, 14 хв), дублем – Бабінський Іван, свій гол на п’ятій хвилині забив Кулик Максим, а Кулик Арсен – на шостій хвилині матчу, Кольмайєру Олександру вдалось засмутити голкіпера суперників на десятій хвилині першого тайму, а Тарасову Миколі – на сімнадцятій хвилині матчу. Підсумковий рахунок у матчі – 10:0 на користь команди ЗШ №12.

ЗШ №15 - ПІДЛУЗЬКА ЗШ 2:0

Напрочуд цікавим виявився матч між командами ЗШ №15 та Підлузькою ЗШ, оскільки саме ці команди групи В у двох попередніх ігрових днях демонстрували рівну гру та згідно турнірної таблиці саме цей матч був вирішальним. На подив вболівальників, вже на 2 хвилині Розметанюк Богдан (ЗШ №15) поклав старт забитим голам у матчі, демонструючи перевагу команди ЗШ №15. Після забитого гола, команда Підлузької школи згортувала всі свої сили та за допомогою влучних вказівок тренера не дозволила більше команді ЗШ №15 забити гол у свої ворота. Однак, зрівняти рахунок протягом першого тайму їм також не вдалося. Дежавю другого тайму полягало в тому, що на 12 хвилині Розметанюк Богдан знову нагадав про себе і таким чином, встановив рахунок - 2:0. Незважаючи на численні старання команди Підлузької школи хоча б зрівняти рахунок, підсумкові дані у протоколі змагань залишились незмінними. Тому у підсумку – команда ЗШ № 15 впевнено потрапляє у Золоту лігу, Підлузька ЗШ – у Срібну.

ЗШ №9 - ЗШ №19 0:11

Десятим за ліком стартував матч між командою ЗШ № 9, котра потрапила на одного з цьогорічних фаворитів змагань – команду ЗШ № 19. Початкова школа з усіх сил намагалася чинити опір досвідченим гравцям команди ЗШ №19, старалась створити свої моменти біля воріт суперника, однак у підсумку все ж таки - 11:0 на користь команди ЗШ №19. Хет-триком у матчі вдалось похизуватись Нафантову Олександру (9 хв, 11 хв, 12 хв), свої дублі оформили одразу три гравці команди ЗШ № 19: Безтільний Максим (4 хв, 6 хв), Матушевський Крістіан (4 хв, 20 хв) та Романов Даниїл (17 хв, 20 хв). Загірняк Віталій та Петращук Любомир поставили фінальну крапку забитим голам у матчі на тринадцятій та чотирнадцятій хвилинах.

ЗШ №18 - ЗШ №8 12:0

Ще одним матчем між доволі сильною командою та аутсайдером групи став матч між командами ЗШ №18 та ЗШ №8. Команда ЗШ №18, згідно результатів турнірної таблиці, поставила за мету забити якомога більшу кількість голів у матчі, таким чином їхня зібраність і тактична гра перевтілилась у 12 забитих голів у ворота команди ЗШ № 8. П’ять забитих голів записав у свій пасив Паньків Богдан (5 хв, 8 хв, 15 хв, 16 хв та 17 хв), хет-триком відзначився капітан команди ЗШ №18 – Крутко Віталій (2 хв, 10 хв, 20 хв), дубль оформив Роюк Роман (18 хв, 19 хв), на сьомій та десятій хвилині у матчі відзначилися: Мельников Данило та Дорофей Святослав. Однак, чи потрапить команда ЗШ №18 в омріяну Золоту лігу було ще зовсім невідомо, оскільки все залежило від підсумкового результату матчу між командами-конкурентами: ЗШ №22 та Української гімназії №1.

ЗШ №22 - УГ №1 5:1

Ключовим матчем для всіх команд групи Н, став матч між командами ЗШ №22 та Української гімназії №1. Саме підсумкові результати даного матчу дали б чітку відповідь: «Яка команда буде боротися за перемогу у Золотій, Срібній та Бронзовій лігах?». Настанови тренера команди ЗШ №22 втілились у гол, забитий Вінтоняком Дмитром, вже на першій хвилині матчу. Одразу після цього, вже на другій хвилині Соловей Захар (ЗШ №22) подвоїв результат на користь своєї команди. Топольський Богдан (УГ №1) під кінець першого тайму випадково забиває гол у власні ворота, проте Олєйніков Юрій на шостій хвилині скорочує відставання УГ №1 на один гол. У підсумку – 3:1 на користь команди ЗШ №22. Другий тайм був сповнений небезпечними атаками поблизу воріт команди ЗШ № 22 та УГ №1, однак забити голи вдалося тільки гравцям команди ЗШ №22: Довбенко Володимиру (12 хв) та Кухтаруку Ростиславу (13 хв). У результаті – 5:1 на користь команди ЗШ № 22. Тож, у Золоту лігу потрапляє команда ЗШ № 22, у Срібну – команда ЗШ №18 та у Бронзову – Українська гімназія №1.

ЗШ №16 - ПШ “ПАСІЧНЯНСЬКА” 0:1

Принципово важливим став останній матч четвертого ігрового дня, оскільки саме він визначав, яка із команд: ЗШ №16 чи МШ «Пасічнянська» зможуть надалі демонструвати свої сили у Бронзовій лізі. Оскільки, сили команд, згідно турнірних таблиць, були доволі рівними, важко було передбачити кінцевий рахунок у матчі. Обидві команди надзвичайно сильно намагались продемонструвати свої сили і втілити їх у забиті голи, однак у першому таймі цього не вдалось зробити ні команді ЗШ № 16, ні команді МШ « Пасічнянська». Другий тайм став результативним виключно для команди МШ « Пасічнянської», оскільки на одинадцятій хвилині Мельничук Максим зумів вибороти право боротися за перемогу у Бронзовій лізі, забивши гол у ворота суперників. Отож, у підсумку – 1:0 на користь команди МШ «Пасічнянська».