СТАРТ ІІ ЕТАПУ ОБЛАСНОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ "КУБОК УРАГАН" В ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ


В суботу, 14 грудня у Культурно-спортивному комплексі Клубовецької загальноосвітньої школи I-III ступенів розпочався другий етап традиційного обласного Шкільного турніру з футзалу "Кубок Ураган" серед закладів загальної середньої освіти Тисменицького району, а саме: Загвіздянської, Угринівської та Ямницької територіальних громад. За результатами виступів в першому етапі, боротьбу розпочали вісім кращих футзальних команд з Павлівського, Підліського та Угринівського ліцеїв, Вільшаницької, Липівської, Підпечерівської, Старолисецької шкіл та господарів змагань - юних клубівецьких школярів.

У церемонії відкриття футзальних баталій взяли участь і виступили з вітальним словом: начальник відділу освіти Тисменицької райдержадміністрації Світлана Шарабуряк, менеджер шкільного турніру «Кубок Ураган» Андрій Червінський, начальник відділу молоді і спорту РДА Василь Дзудзило, директор Клубовецького закладу загальної середньої освіти Володимир Пронюк.

Успішно справився з функцією анонсера церемонії відкриття учень місцевої школи Євген Пронюк, а пісня у виконанні ще однієї представниці славних Клубівців - учениці 5 класу Аліни Павлюк додала настрою та наснаги юним спортсменам.

Координатор районного етапу турніру - методист районного методкабінету відділу освіти Василь Римчук представив суддівський корпус змагань та вручив футбольні м’ячі капітанам команд.

А далі розпочалася феєрія футзальних комбінацій, голепад забитих м’ячів, неймовірні емоції спортсменів, тренерів та вболівальників. І результати на табло та у протоколах:

Угринівський ліцей - Павлівський ліцей 7:1;

Старолисецька ЗОШ-Вільшаницька ЗОШ- 6:0;

Клубовецька ЗОШ-Липівська ЗОШ- 1:1;

Підліський ліцей-Підпечерівська ЗОШ- 1:0.

Наступний тур змагань відбудеться 18 грудня. Перемог та позитивних емоцій!

Результати перебігу змагань в Тисменицькому районі слідкуйте в турнірній таблиці Тисменицького району.