ЯКІЙ ІЗ ШКІЛ МІСТА НАЙКРАЩЕ ВДАЛОСЬ СТАРТУВАТИ У МІЖШКІЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ У 2020 РОЦІ?

Ось і завершилася зимова пауза, після якої всі учасники шкільного турніру з футзалу з новими силами вступають в боротьбу за перемогу. Розпочинали четвертий тур Основного етапу представники Золотої ліги. Першим матчем було протистояння ЗШ №22 і ЗШ №25. Ще до початку матчу було зрозуміло, що матч є багатообіцяючим, адже команди цих шкіл завжди ставлять перед собою найвищі цілі, і найкращим підтвердження цих слів є позиції команд в турнірній таблиці.  Також інтригою протистояння були й такі статистичні відомості як: чи вдасться ЗШ №25 втримати власні ворота «сухими» вчетверте поспіль, чи вдасться більш результативно зіграти в атаці і забити більше одного голу проти команди Золотої ліги і звісно чи й справді ЗШ №22 є кращою командою по створенню і реалізації гольових моментів (нагадаємо, що до початку матчу команда ЗШ №22 була лідером за кількістю забитих голів в Золотій Лізі – 8 голів в трьох стартових матчах).

ЗШ №22 - ЗШ №25 1:1

Відповіді на всі ці запитання міг дати лише сам матч, який з перших секунд прикував увагу глядачів до футзального майданчика, адже саме на перших секундах і відбулася не просто небезпечна атака, а водночас і гольова атака, яку завершив удар гравця ЗШ №22 Довбенка Володимира. Після такого активного старту багато глядачів могли подумати, що нас очікує справжня гольова феєрія, проте цього разу так не трапилось, увесь перший тайм пройшов в напруженій силовій боротьбі, в якій ніхто не хотів поступатися. Отож на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь команди ЗШ №22, під час короткого відпочинку обидва наставники команд активно давали настанови та намагалися внести власні корективи в цей матч. Починаючи з другого тайму, гравці команди ЗШ №25 все більше ініціативи проявляли в атаці, але й неодноразово наражалися на гострі контрвипади суперників. Тому, підсумковий результат складно було передбачити. Але останні хвилини все ж таки краще вдалось провести команді ЗШ №25, яку врятував результативним ударом головою Бекеша Владислав на сімнадцятій хвилині, який встановив паритет між командами. Цей матч підтвердив, що інтрига хто ж буде грати в фінальному матчі Чемпіонського етапу в Золотій лігі, скоріш за все, буде до останнього матчу Основного етапу.

ЗШ №19 - ЗШ №24 0:3

Другим матчем в Золотій лізі був матч між командами ЗШ №19 та ЗШ №24. Обидві команди зазнали прикрих поразок в попередньому турі з однаковим, мінімальним результатом 0:1 і в цьому турі щодуху прагнули взяти реванш у наступного суперника. Перший тайм був дуже бойовий хоч на табло до завершення перших десяти хвилин і залишалися нулі, проте нудьгувати не доводилося. Створювати небезпечні моменти раз по раз вдавалося обом командам. Що ж до другого тайму то ситуація суттєво змінилася і команда ЗШ №24 взялася активніше завойовувати потрібний результат. І хоч могутній атакуючий дует Курилюк-Хаврона хотіли бути першими хто відкриє рахунок в матчі, перший ж гол в протоколі матчу був записаний як автогол гравця ЗШ №19 на тринадцятій хвилині. Наступні хвилини команда ЗШ №19 більші сили кинула в атаку, але дещо не впоралася з обороною власних воріт, як наслідок – два пропущені голи за дві хвилини від все того ж бомбардирського дуету Курилюк-Хаврона, які записали по голу в свій актив на сімнадцятій і вісімнадцятій хвилинах матчу відповідно. Саме вони таким чином і ділять першу позицію серед кращих бомбардирів Золотої ліги, адже обоє забили по чотири голи. Наступний тур покаже, чи вдасться їм закріпитися на лідируючих позиціях, чи в їхню дуель втрутиться гравець іншої команди. Підсумкові 3:0 на користь команди ЗШ №24, яка намагається не відставати від лідера турнірної таблиці своєї ліги.

СШ №11 - СШ №5 2:1

Наступними командами, які боролися між собою було протистояння двох спеціалізованих шкіл, а саме СШ №5 та СШ №11. Минулоріч ці команди зазвичай були фаворитами майже в усіх матчах в яких брали участь, проте в цьому сезоні ситуація суттєво змінилася. Частково дивує той факт, що в обох команд залишилося досить багато гравців, які мали досвід виступів минулого сезону і хоч ці команди і втратили своїх лідерів (Ткачука Сергія – СШ №11 та Яціва Дениса - СШ №5), котрі перейшли в шостий клас і згідно регламенту вже не можуть брати участь, від них очікували значно кращих виступів. Хоча сподіваємося, що в найближчому майбутньому їм вдасться «знайти свою гру». Що ж до самого матчу то він розпочався досить спокійно і більшість атак були скоріше більш позиційними чим швидкими й небезпечними. Деякі з них завершувалися небезпечними ударами, проте більшість з них не потрапляли в ствір воріт. Перша половина другого тайму була такою ж як і перший тайм, але все змінилося на сімнадцятій хвилині коли Гурик Роман зміг вивести СШ №5 вперед завдавши результативного удару. А далі був бенефіс гравця команди СШ №11 - Вітковського Данила, який безсумнівно став рятівником команди СШ №11, адже наступні обидва голи є індивідуальними його заслугами. На все тій же сімнадцятій хвилині могутнім ударом зі власної половини майданчика в лівий від голкіпера кут Данило забив перший свій гол, який зрівняв рахунок в матчі. А ще через дві хвилини йому вдалося повторити свій успіх знову засмутивши дальнім ударом голкіпера СШ №5. Складно відповісти чи міг врятувати в цих моментах воротар СШ №5 свою команду, адже такі точні, навіть скоріш більярдні, удари вдаються доволі рідко, а коли ще й м’яч летить з такою швидкістю то завдання ускладнюється ще більше. З одного боку якщо розглянути цей матч то це звісно успіх, для команди СШ №11 так як вона здобула вольові три залікових пункти, але з іншого боку виникають сумніви чи зможе вона й надалі з такою невиразною грою здобувати перемоги. В підсумку ще раз хочеться привітати Вітковського Данила, який з такими голами точно зможе позмагатися за звання автора кращого голу турніру, проте не будемо забігати наперед, так як попереду нас очікують ще десять ігрових турів, де точно буде забита не одна сотня найрізноманітніших голів.

ЗШ №18 - ЗШ №12 1:2

Так, як матч між командами ЗШ №15 та ЗШЛ №23 перенесено на наступний ігровий день (1 лютого 2020 р.) то відповідно наступними в гру вступали вже представники Срібної ліги, а саме ЗШ №18 та ЗШ №12. Хочеться відмітити, що це доволі сильні команди, які ще минулого сезону змагалися в найсильнішій – Золотій лізі. Звісно ж більшість гравців в порівнянні з минулим сезоном в обох командах також змінилися, але команди цих шкіл завжди викладають сильні колективи. Початок цього матчу ознаменувався більш настирною боротьбою на кожному клаптику поля гравців ЗШ №12, які видавали свій максимум в боротьбі з переважно більш сильнішими фізично гравцями ЗШ №18. І звісно такі старання не могли не дати результату, наслідком цієї самовідданої боротьби стали два забиті голи на старті матчу. Спершу Храбатин Роман (ЗШ №12) забив на другій хвилині, а ще через дві хвилини подвоїти перевагу вдалося Кольмаєру Олександру (ЗШ №12). Далі хід гри вдалося змінити тренеру ЗШ №18, який після настанов під час тайм-ауту мотивував своїх підопічних якісніше боротися в кожному ігровому епізоді. Можливо саме це і принесло результат, адже другу половину першого тайму команда ЗШ №18 вирівняла гру, проте забити їм так і не вдалось в першій частині матчу. А от з другого тайму команда ЗШ №18 перехопила ініціативу в матчі і фактично взяла в облогу ворота суперників. Це принесло дивіденди на тринадцятій хвилині, гол забив Паньків Богдан (ЗШ №18). Хоч надалі гравці команди ЗШ №18 більш активно атакували, але команді ЗШ №12 вдалося вистояти і зберегти переможний результат. Якщо гравці ЗШ №12 й надалі будуть так самовіддано і до кінця боротися за кожен м’яч то це беззаперечно це буде давати позитивні результати і гравці будуть прогресувати і розвиватися.

ЗШ №10 - ГІМНАЗІЯ №3 1:0

Другим матчем Срібної ліги був двобій між командами ЗШ №10 та Гімназії №3, які до початку матчу були «сусідами» згідно турнірної таблиці. Тому передбачалося, що двобій буде доволі рівним і напруженим. Матч розпочався і дещо кращу гру демонстрували гравці ЗШ №10, хоча не можна не відзначити старання гімназистів, які вдало захищалися і проводили і свої небезпечні контратаки. На п’ятій хвилині матчу відкрив лік голам в цьому матчі гравець ЗШ №10 Горбачов Євген який ефектно і ефективно в один дотик перевів смугастого у верхній кут воріт суперника, на такий удар у голкіпера шансів зреагувати не було. Більшість глядачів чекали на результативне продовження матчу саме від команди ЗШ №10, проте ще в першому таймі минулорічні чемпіони змарнували декілька гольових моментів, більшість з яких м’яч пролітав то повз стійку, то вище воріт каркасу воріт. Старт другого тайму також був за гравцями команди ЗШ №10, але подвоїти перевагу їм так і не вдалося. А ось кінцівка матчу була більш рівною і в команди Гімназії №3 були свої нагоди зрівняти рахунок на табло. Але цей матч так і завершився лише з одним забитим голом на користь команди ЗШ №10, які після цього матчу випереджають гімназистів в турнірній таблиці на два очки.