КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ЧЕТВЕРТОГО ІГРОВОГО ДНЯ

СШ № 11 – ЗШ № 24       5:2

Матчем-відкриттям була дуель СШ № 11 та ЗШ № 24. З погляду турнірної таблиці у матчі фаворитом можна було вважати представників СШ № 11. Проте спостерігаючи за перебігом матчу було видно, що одразу продемонструвати свою перевагу їм не вдавалося, оскільки Дан Станіслав впевнено захищав власні ворота і, незважаючи на шквал атак, перший гол записав на власний рахунок, як і годиться кращому бомбардиру, Ткачук Сергій аж на 8 хвилині матчу. Не встигли гравці ЗШ № 24 оговтатись, як за декілька секунд Ткачук Сергій вже оформив дубль , а ще за дві хвилини вдалося йому вдалося забити свій третій гол і таким чином відзначитись найшвидшим хет-триком турніру. Продовжив гольову традицію Марій Богдан на 12 хвилині матчу.

У другому таймі Пекарук Олександр та Ткачук Сергій обмінялися результативними ударами вздовж лише однієї хвилини, а підсумкову крапку у матчі поставив Зелінський Роман, дещо скоротивши відставання у рахунку ЗШ № 24.

ЗШ № 18 – ЗШ № 25          2:1

Не встигли вщухнути пристрасті після матчу-відкриття туру, як вже розпочався другий не менш захоплюючий матч четвертого туру. На відміну від попереднього, кількість голів у матчі була значно меншою, проте це компенсовувалось напруженістю, адже до 10 хвилини на табло відображались нулі. Гольове затишшя порушив Бабій Максим (ЗШ № 18). Але, не встигла ЗШ № 18 побути у ролі команди, що веде у рахунку, як вже на 12 хвилині Веприк Тарас знову встановив паритет. Можливо б і так завершився матч, якщо б капітан ЗШ № 18 Сабадашка Даніель не взяв ініціативу на себе і не забив важливий, і як виявилось, переможний гол на 16 хвилині матчу.

Католицька ЗШ – ЗШ №12          4:0

Третім матчем був матч між Католицька ЗШ та ЗШ №12. Матч перш за все запам’ятався вболівальникам значною кількістю єдиноборств, які тривали фактично увесь перший тайм і перше святкування забитого голу відбулося на 12 хвилині, автор – Поцілуйко Максим (Католицька ЗШ). А далі головним героєм матчу став Хруник Ілля, який недаремно носить капітанську пов’язку, про що свідчать три голи без відповіді на 13, 15 та 19 хвилинах матчу.

ЗШ №21 – Гімназія №2     3:1

Четвертим матчем ігрового дня була суперечка за три очки між ЗШ №21 та Гімназією №2. Матч проходив у запеклій боротьбі, в якій складно було виявити, хто більше прагне перемогти. Команди обмінювалися небезпечними атаками, проте на висоті в той день були голкіпери, що здійснили чимало ефектних сейвів та зберігали свої ворота сухими аж до 16 хвилини матчу, на якій відзначився Гарасимчук Арсен. З цього моменту гра стала більш відкритою і до 18 хвилини гравці ще двічі встигли відзначитись. За ЗШ № 21 вкотре відзначився Гарасимчук Арсен, за Гімназію № 2 – Клюба Роман. Але, вирішальний удар був все ж таки за гравцями ЗШ № 21, а саме за капітаном, що оформив хет-трик.

ЗШ №26 – ЗШ №7   0:2

Наступними грали ЗШ №26 та ЗШ №7. Протягом першого тайму шанси команд виглядали приблизно однаковими, однак гол у першому таймі змогли забити представники ЗШ № 7, а саме Микитин Олександр, який підтвердив гольову традицію капітанів 4 туру.

Другий тайм за своїм сценарієм був дещо схожим на перший і вкотре повторилася історія, що саме капітан поставив вирішальну крапку у матчі, забивши гол на 19 хвилині другого тайму.

ЗШ №15 – СШ №5  0:2

Одразу після цього матчу, розпочали свою гру ЗШ №15 та СШ №5. ЗШ № 15 була добре підготовлена до гри з лідером Срібної ліги і змогла дати гідний бій фавориту, що було яскраво видно по тому, що гравці СШ № 5 стали все помітніше хвилюватися, так як до середини другого тайму ще не змогли забити гол у ворота суперника. Проте, все ж таки, команда СШ № 5 змогли продемонструвати власну майстерність та не втратити очки, на 17 хвилині гол забив Баран Святослав, а через 2 хвилини Яців Денис подвоїв перевагу СШ № 5.

ЗШ №8 – ЗШ №6     0:2

Наступним стартував матч ЗШ №8 та ЗШ №6. Протягом усього матчу гравці ЗШ № 6 проводили небезпечну атаку за атакою, проте м’яч вперто не перетинав лінію воріт, яку захищав Петращук Микола і можливо, якщо б не дубль Голобина Ярослава на 20 та 21 хвилинах, саме він би найбільше запам’ятався у цьому протистоянні.

ЗШ №3 - МШ «Пасічнянська»    0:1

Матч ЗШ № 3 та МШ «Пасічнянська» запам’ятався великою кількістю нереалізованих гольових моментів і все вказувало на нічийний результат, але один з лідерів команди МШ «Пасічнянська» Кучера Сергій забив гол на 22 хвилині матчу. Отже, у підсумку перемогу здобула МШ «Пасічнянська».

ЗШ №22 - ЗШ №14 4:0

Наступними розпочинали матч ЗШ №14 та фаворит бронзової ліги - ЗШ №22. і одразу після стартового свистка гравці ЗШ № 22 взялися за справу, і не змусили глядачів довго чекати голів у їхньому виконанні, забивши швидкий гол на 2 хвилині матчу (Українець Матвій). А на 6 хвилині ЗШ № 22 продовжила демонструвати неймовірну злагодженість та тактичну підготовку, що втілилось у гол який забив Веляник Микола на 6 хвилині матчу.

У другому таймі ЗШ № 14 проявила більшу зібраність і тримала оборону до 20 хвилини, поки Феношин Арсен не вирішив вписати своє ім’я до протоколу матчу, як автор одного з голів другого тайму. Останній гол у матчі забив Веляник Микола, оформивши дубль.