5 ТУР ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: РОЗГРОМНІ ПЕРЕМОГИ ТА БОЙОВІ НІЧИЇ

Українська гімназія № 1 - ЗШ № 7 1:2

П’ятий тур розпочався боротьбою УГ №1 та ЗШ №7. Першим відзначитись вдалося гравцям ЗШ №7 вже на початку першого тайму. Гол забив Луневський Тарас на 2 хвилині матчу. ЗШ № 7 намагалась розвинути власний успіх, але Ястріб Тимофій впевнено стояв у рамці і в багатьох моментах виручав власну команду, проте на 15 хвилині вдруге не зміг вберегти власні володіння від голу Микитина Володимира. Через 3 хвилини Черевку Сергію вдалося дещо скоротити відставання в рахунку, хоча це не завадило ЗШ № 7 здобути перемогу у цьому матчі.

ЗШ №21 - СШ №5   5:0 (технічна поразка).

У зв’язку з неявкою мінімального складу команди, СШ № 5 зараховану технічну поразку у матчі.

ЗШ №8 - МШ «Пасічнянська»    0:15

Наступним стартував матч між представниками ЗШ №8 та дебютантом турніру МШ «Пасічнянська». Забігаючи наперед, скажемо, що команди боролися не в рівних складах, що сильно відобразилось на результаті матчу, в якому гравцям МШ «Пасічнянська» цілих 15 раз вдалось відзначитись у воротах суперника. Один гол забив Сисак Богдан, Хаврона Віталій записав у свій пасив 5 голів, а Кучера Сергій забив 9 голів і став лідером гонки бомбардирів Бронзової ліги.

ЗШ №6 - ЗШ №14   2:2

Четвертим слідував матч ЗШ №6 та ЗШ №14. Події в матчі розвивалися дуже динамічно, як результат гол на 6 хвилині Голобина Ярослав (ЗШ № 6). Далі команди взяли перепочинок і голи у матчі чекали вболівальників аж у другій половині другого тайму. Гол Василика Олександра приспав пильність гравців ЗШ № 6, чим сповна скористались гравці ЗШ № 14 і за 2 хвилини змогли відзначитись у воротах ЗШ № 6 двічі. Дубль на рахунку Боговича Михайла.

ЗШ №3 - ЗШ №9     6:1

У матчі ЗШ №3 та ЗШ №9 фаворит визначився фактично одразу після стартового свистка. Свої бомбардирські навики продемонстрував Мануляк Дмитро. Далі розвинув успіх на 7 хвилині Квятковський Дмитро. Команда ЗШ № 9 згуртувала свої сили і відіграла один пропущений гол на 11 хвилині, забитим голом Калином Костянтином.

Другий тайм пройшов за повним домінуванням гравців ЗШ № 3. Про їх переконливу перевагу свідчить не лише сам перебіг другого тайму, а й результат – чотири голи без відповіді, що у підсумку принесли перемогу і з рахунком 6:1. Голи записали у свій пасив Квятковський Дмитро та Самарченко Антон, який оформив хет-трик.

ЗШ №10 - ЗШ №25             5:2

Матч між ЗШ №10 та ЗШ №25 розпочався за відчутної переваги ЗШ № 10. Як і годиться фавориту гравці ЗШ № 10 не відкладали голи на другий тайм і ще в першому таймі двічі відзначились у воротах Березовського Тараса. Голи забивали Івасюк Вадим та Шестак Святослав на 6 і 8 хвилинах відповідно.

А в другому таймі найкращий бомбардир команди ЗШ № 10 Романюк Мирослав відзначився двома голами на 15 та 17 хвилині матчу. На 18 хвилині Романюк Владислав забив гол, після чого гравці ЗШ № 10 дещо дозволили собі розслабитись і дали змогу ЗШ № 25 скоротити відставання у рахунку (чим вдало скористались Веприк Тарас та Капущак Артем. Підсумковий рахунок становить 5:2 на користь ЗШ № 10).

СШ №11 - ЗШ №12            11:1

Передостаннім матчем ігрового дня було протистояння СШ №11 та ЗШ №12. Зустрічалися перша та сьома команда Золотої ліги. Незважаючи на старання ЗШ № 12, СШ № 11 виглядала значно переконливіше і змогла продемонструвати багато відпрацьованих комбінацій, що втілились у п’ять забитих голів ще в першому таймі. А в другому таймі команда СШ № 11 шість разів змогла відзначитись у воротах суперника. Гол-престижу забив Мізик Денис на 21 хвилині, а за СШ № 11 відзначились: Саєвич Станіслав (4 голи), Ткачук Сергій (6 голів).

ЗШ №18 - Католицька ЗШ 2:2

Перенесений матч між ЗШ №18 та Католицька ЗШ надовго запам’ятався як учасникам так і запальним вболівальникам, які мали змогу спостерігати за матчем найвищого ґатунку. Відкрив лік голам у матчі Масляк Остап (Католицька ЗШ), чим добряче здивував гравців ЗШ № 18. Невдовзі Хруник Ілля неймовірним дальнім ударом подвоїв перевагу Католицької ЗШ. Проте, у другому таймі ЗШ № 18, згуртувавши всі свої сили зуміла вирвати нічийний результат. Голами відзначились Сабадашка Даніель та Мельников Данило, забивши гол з штрафного удару.