ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ ПРОТИСТОЯННЯ ДЕВ’ЯТОГО ТУРУ

ЗШ № 15 – ЗШ № 21 1:1

Розпочинався вже дев’ятий ігровий день з матчу між ЗШ № 15 та ЗШ № 21. Команди розпочинали гру у максимально бойових складах. Приємно відзначити, що від матчу до матчу підвищується рівень майстерності футзалістів. Це яскраво відображається у матчах вже з перших хвилинах. Тренери все частіше використовують заздалегідь відпрацьовані тактичні задуми, що часто відіграє ключову роль при здобутті перемоги. Перейдемо до подій матчу Срібної ліги, який інтригував тим, що зустрічалися команди, котрі претендують на найвищі позиції. Початок матчу ознаменувався грою «без центру поля» і небезпеки почергово виникали як біля воріт ЗШ № 15 так і поблизу воріт ЗШ № 21. Проте, першим вдалося «розписатися» у воротах суперника гравцям ЗШ № 15, за яку відзначився Гринів Богуслав на 10 хвилині матчу. ЗШ № 21 одразу оговталась від пропущеного голу і як наслідок перехопила ініціативу і почала проводити разючі, небезпечні атаки одна за одною і більшість вболівальників вже були готові змиритись з перемогою ЗШ № 15. Однак, на останній хвилині матчу після потужного пострілу Гарасимчука Арсена ЗШ № 21 вдалося вирвати нічию у непростому двобої.

ЗШ № 7 – Гімназія № 2  1:0

Наступними зустрічалися ЗШ № 7 та Гімназія № 2. На перший план в цьому матчі вийшла силова боротьба, яка не дозволяла командам створити багато небезпечних моментів, тому перший тайм завершився рахунком 0:0. У другому таймі ЗШ № 7 почала грати більш завзятіше. Їх передачі стали більш точними, одна з яких вивела Мельника Артема на перспективну позицію, з якої він і завдав влучного удару по воротах Бірука Данила, як виявилося цей гол на 17 хвилині матчу став єдиним і переможним для ЗШ № 7.

ЗШ № 9 – ЗШ № 6         0:12

Наступним протистоянням був матч між представниками молодшої школи ( ЗШ № 9) та командою, гра якої з кожним туром стає дедалі більш стабільною та результативною. Цей матч став яскравим підтвердженням, що гравці ЗШ № 6 прагнуть у кожному матчі демонструвати все більш яскраву гру. Розпочалися ключові події матчу вже з 4 хвилини, на якій вдалося відзначитись одразу двом бомбардирам ЗШ № 6 - Василику Олександру та Голобину Ярославу. Протягом наступних хвилин саме ці гравці намагалися стати кращими бомбардирами матчу і така конкуренція вилилася в сукупності у десять голів без відповіді у ворота ЗШ № 9. Окрім них ще один гол у свій пасив записав Богун Роман на 9 хвилині матчу.

ЗШ № 12 – ЗШ № 10      0:14

Також у 9 турі жереб звів команду ЗШ № 12 та ЗШ № 10. Як і очікувалось гравцям ЗШ № 12 виявилося складно протистояти минулорічним чемпіонам і в підсумку це підтвердилося підсумковим рахунком 14:0. Перший запис у протоколі матчу був про гол Шестака Святослава уже на 2 хвилині першого тайму. Але ключовими гравцями вкотре стали двоє футболістів ЗШ № 10, а саме Бугай Тимофій та Романюк Мирослав, які забили аж по шість голів кожен. Окрім вищезгаданих гравців ще однин гол забив Горбачев Євген на 17 хвилині матчу.

ЗШ № 25 – ЗШ № 24      0:0

Завершував ігровий день матч представників Золотої ліги ЗШ № 25 та ЗШ № 24. Одразу після стартового свистка арбітра команди рішуче вступили в боротьбу за три залікові пункти. У першому таймі надійну гру продемонструвала перш за все оборона обох команд. Саме тому, по завершенню 12 хвилини на табло майоріли нулі. У другому таймі незважаючи на старання як Гнипа Максима (ЗШ № 25) так і Пекарука Олександра (ЗШ № 24), які завдавали небезпечні удари по воротах суперника рахунок так і не змінився.

СШ №11 - Католицька ЗШ 5:0 (Технічна поразка через порушення Католицькою ЗШ умов регламенту).