СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ОБЛАСНОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ

Сьомого лютого о 11 годині в м. Долина у спортивному комплексі «Юність» урочистим відкриттям стартував ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган».

На відкриття, окрім гравців вісімки кращих команд-учасниць завітали вболівальники, які з нетерпінням очікували старту футбольних баталій, адже одразу після урочистої частини, на яку завітали багато поважних гостей, розпочиналися матчі кращих команд району.

Розпочав урочистість один з ключових друзів турніру, який вже вкотре сприяє проведенню різноманітних спортивних змагань та футзалу зокрема, на високому організаційному рівні - керівник КЗ «Долинського міського центру культури, спорту та туризму» Святослав Романович Димид. До привітань долучився менеджер шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган» Андрій Іванович Червінський, який наголосив на важливості розвитку дитячо-юнацького спорту на теренах Прикарпаття, а також побажав ураганівського духу, чесної та справедливої гри, а перемоги – сильнішому. Продовжив естафету привітань заступник міського голови Володимир Васильович Смолій, який запевнив у всебічній підтримці турніру з боку міської влади.

 

Результати першого туру шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган» в Долинському районі:

- Долинська ЗОШ №4 (12-0) Княжолуцька ЗОШ;

- Долинський ліцей №1 (9-1) Долинська ЗОШ №5;

- Яворівська ЗОШ (3-6) Долинський ліцей №6;

- Долинський ліцей №7 (4-2) Долинський ліцей-інтернат.

Отож, хочемо побажати, щоб футбольні старти в усіх інших куточках Прикарпаття проходили з таким же ентузіазмом та відповідальним ставленням, адже це безумовно позитивно вплине на розвиток футзалу Івано-Франківської області.