11 ТУР – ІГРОВИЙ ДЕНЬ НЕПЕРЕДБАЧУВАНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

СШ № 11 - ЗШ № 24   3:4

Розпочинав 11 ігровий день двобій між командами СШ № 11 та ЗШ № 24. Цей матч був стартом для серії несподіванок, які супроводжували увесь одинадцятий тур. Хоча, після перших хвилин матчу все відбувалося за бажаним сценарієм для фаворита матчу – СШ № 11. Вже на 2 хвилині матчу свій гольовий момент вдало реалізував кращий бомбардир команди СШ № 11 – Ткачук Сергій. Під завісу першого тайму другий гол у матчі забив Марій Богдан. Другий тайм розпочався також з результативних дій, які призвели до забитого голу у ворота ЗШ № 24 на 14 хвилині Саєвичем Станіславом. Такий рахунок матчу сильно послабив пильність гравців СШ № 11, чим сповна скористалася ЗШ № 24. Два блискавичні голи забили Зелінський Роман та Курилюк Ігор з інтервалом у декілька секунд на 16 та 17 хвилинах матчу. На 20 хвилині гравець ЗШ № 24 Яблонь Олександр зрівняв рахунок. Останні хвилині у матчі йшла запекла боротьба, в якій краще себе проявили гравці ЗШ № 24, як наслідок гол Зелінського Романа на 23 хвилині, який вкотре підтвердив, що навіть програючи по ходу матчу з великим рахунком шанси на перемогу існують завжди. Отже, маємо неймовірний камбек гравців ЗШ № 24.

ЗШ № 18 – ЗШ № 25   1:4

У другому матчі продовжувались баталії Золотої Ліги, адже зустрічалися дві команди, які демонструють атакувальний футбол – ЗШ № 18 та ЗШ № 25. Вже на 3 хвилині матчу гол забив Лінкевич Максим (ЗШ № 18). Не встигли гравці ЗШ № 18 відчути себе у ролі команди, що веде у рахунку, як Данильчук Андрій на 5 хвилині зрівняв рахунок. А вже через 5 хвилин його влучний удар дозволив ЗШ № 25 піти на перерву у статусі переможця першого тайму. Зі старту другого тайму гравці ЗШ № 18 намагалися зрівняти рахунок, тому команди раз по раз проводили зустрічні небезпечні атаки. Але, кращими у реалізації виявилися гравці ЗШ № 25, які дозволили записати у свій пасив ще два голи Гнипу Максиму на 20 та 23 хвилинах матчу.

Католицька ЗШ –ЗШ № 12           3:2

Завершував матчі Золотої ліги матч Католицької ЗШ і ЗШ №12. Гравцям Католицької школи вдалось краще розпочати старт матчу, як наслідок Поцілуйко Максиму вдалося відзначитись вже двома голами на 2 та 7 хвилинах, одразу у відповідь на 8 хвилині матчу гол забив гравець ЗШ №12 Мізик Денис. У перерві для гравців та вболівальників виступила група підтримки ЗШ №12, яка своїми запальними танцями надихнула гравців ЗШ №12 на те, що їм вдалося зрівняти рахунок на 16 хвилині, гол забив Кальчук Вадим. Але у підсумку ЗШ № 12 не вдалося здобути залікові пункти, так як останній гол в матчі був забитий гравцем Католицької школи Масляком Остапом. Хочеться добавити, що з такою грою команди ЗШ № 12, набутим досвідом та шаленою підтримкою перемоги неодмінно прийдуть.

Гімназія № 2 – ЗШ № 21       1:3

Четвертий матч дав початок протистояння Срібної ліги і відкривав цю боротьбу матч гімназистів та ЗШ № 21. Хвилини першого тайму пройшли за незначної переваги в контролі м’яча ЗШ № 21. Проте, незважаючи на створенні, гольові моменти жодній з команд у першому таймі відзначитись так і не вдалось. Всі голи команди приберегли на другий тайм. Першим забив гол Пронь Роман (ЗШ № 21) на 15 хвилині матчу. На 21 хвилині гравець Гімназії № 2 Клюба Роман зрівняв рахунок матчу. Однак, останнє слово у матчі було за Решетарем Андрієм, який всього лише за одну хвилину зумів вистрілити дублем (23 хвилина).

ЗШ № 7 – ЗШ № 26     1:6

Наступним слідував матч ЗШ № 7 та ЗШ № 26. Матч виявився результативним, так як перший гол був забитий вже на 2 хвилині, автором якого став Стефанків Максим ( ЗШ № 26). Зміцнив перевагу у рахунку ЗШ № 26 кращий бомбардир команд ЗШ № 26 Корнукий Олег. Наприкінці першого тайму у воротах ЗШ № 7 «розписався» Павлюк Нікіта на 12 хвилині. Вже вкотре вболівали за гравців своєї школи група підтримки ЗШ № 26, які виступили з новим енергійним танцем під професійним керівництвом Хороб Тетяни Зіновіївни. На старті другого тайму вкотре засмутив голкіпера ЗШ № 7 забитим голом Мельниченко Святослав (14 хвилина). Дещо зменшив відставання у рахунку Микитин Олександр (ЗШ № 7) на 19 хвилині матчу. Проте, наступними були голи Корнукого Олега (ЗШ № 26), які ще більше закріпили перевагу ЗШ № 26.

СШ № 5 –ЗШ № 15     2:3

Ключові події у цьому матчі відбулися у першому таймі, у якому командам вдалося забити аж п’ять голів, а розпочалося все з перших секунд, коли Мовчан Тарас (СШ № 5) відкрив рахунок у матчі. На 5 хвилині Гнатишак Олександр зрівняв рахунок. Одразу за цим слідував другий гол Мовчана Тараса на 6 хвилині матчу. А ключовою хвилиною у матчі стала одинадцята, на якій встигли відзначитися одразу два гравці ЗШ № 15 Павлів Костянтин та Гнатишак Олександр, які в підсумку, як виявилося, забили вирішальні голи, адже у другому таймі через значну кількість силових єдиноборств та жорстку гру жодній з команд гол забити так і не вдалося.

Ліцей № 13 – ЗШ № 22         1:5

Розпочинала Бронзову лігу гра Ліцею № 13, якому потрібно було пройти випробування зустріччю з фаворитом ЗШ № 22. Перший гол у матчі забив Українець Матвій на 5 хвилині матчу. Продовжив гольову естафету Феношин Арсен, записавши гол у свій пасив на 8 хвилині матчу. Другий тайм проходив під домінуванням гравців ЗШ № 22, які втілили свою перевагу голами на 20 і 22 хвилинах – Українця Матвія та голом Українця Тихона на 23 хвилині. Гол престижу за Ліцей № 13 забив Богович Михайло на 23 хвилині. Отож, у підсумку – 1:5.

ПШ «Пасічнянська» – ЗШ № 3    8:1

Закривав ігровий день двобій між ПШ «Пасічнянська» та ЗШ № 3. В цьому матчі ПШ «Пасічнянська» вкотре продемонструвала високу результативність. Вже на першій хвилині відзначився Нечаєв Марко, а на 8 хвилині вдруге відзначився у воротах Карпеця Михайла. У проміжку з 6 по 10 хвилини хет-трик оформив Хаврона Віталій. Підсумок у першому таймі підвів результативний удар Кучери Сергіяна 11 хвилині. У другому таймі ЗШ № 3 грала більш уважніше, але все ж таки пропустила на 19 хвилині гол від Семківа Ростислава та на 23 хвилині від все того ж Хаврони Віталія. Гол престижу забив Самарченко Антон (ЗШ № 3) на останній хвилині матчу.