ЗАВЕРШЕННЯ II ЕТАПУ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ В ДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Ось і наступило 17 березня – довгоочікувана дата для школярів Долинського району, адже саме в цей день вирішувалося, які з команд посядуть призові місця, а яка виявиться найсильнішою і здобуде почесне право представляти рідний район серед кращих команд з усіх куточків Прикарпаття у Лізі Шкільних Чемпіонів-2019.

Головними героями завершального ігрового дня були гравці команд наукового ліцею-інтернату, ЗШ № 4, Долинського академічного ліцею № 6 та ліцею № 7, які за підсумками попередніх матчів виявилися четвіркою найсильніших команд району.

За результатом напруженого матчу четверте місце посіла команда Ліцею № 7. Бронзовими призерами цьогоріч стали представники наукового ліцею-інтернату, які перемогли своїх опонентів з підсумковим рахунком 5:2.

Одразу після цього матчу розпочалася ключова гра, до якої обидві команди пройшли нелегкий шлях. Незважаючи на шалене прагнення обох команд здобути перемогу, переможець міг бути лише один і цього разу ними вперше стали гравці ЗШ № 4, які такою здобули перемогу 5:2.

Розпочав урочисту церемонію нагородження з вітальним словом Голова оргкомінету обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган» Андрій Іванович Червінський, який привітав переможців, висловив слова вдячності ключовим спонсорам Долинського району, а саме: ТзОВ «АНАНТА ПРОФІТ»ТзОВ «Славенергопром ЛТД», ТзОВ «Долина-Агро», Вигодському лісовому господарству, ПП Московець Вірі Василівні, Фірмі «Уніплит». До привітального слова долучився керівник КЗ «Долинського міського центру культури, спорту та туризму» Святослав Романович Димид та передав подарунки від Долинської міської ради.

А далі були найприємніші миттєвості, які надовго закарбуються в пам’яті юних спортсменів, адже НФК «Ураган», обласна державна адміністрація та представники місцевої влади не забули під час церемонії нагородження відзначити кожну з команд, зокрема кожна з команд отримала солодкий подарунок.

Команда, що посіла четверте місце, отримала футбольні м’ячі. Команда, що посіла третє місце окрім м’ячів, отримала ще й кубок та бронзові медалі. Команда, що посіла друге місце отримала комплект форми на 16 гравців, кубок та срібні медалі. Команда, що посіла перше місце отримала сертифікат на суму 40 000 гривень на покращення спортивної інфраструктури школи, комплект форми на 16 гравців, перехідний кубок, кубок за перше місце та золоті медалі.

Не забули організатори й відзначити гравців у індивідуальних номінаціях, а саме пам’ятні статуетки були вручені кращим гравцям. Кращим захисником став Лучків Владислав, гравець команди наукового ліцею-інтернату.

Кращим нападником став Тимків Олександр, гравець команди ЗШ № 6.

Кращим бомбардиром став гравець команди ЗШ № 4 Качур Дмитро.