ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА НФК УРАГАН

31 березня в манежі коледжу фізичного виховання відбулося довгоочікуване свято футзалу, адже на паркеті за головні трофеї вийшли позмагатися шість команд-фіналістів, які протягом всього сезону 2018 – 2019 рр. міжшкільних змагань виборювали право зіграти в фінальних матчах своїх ліг та позмагатися за ефектні кубки, які прикрасять будь-яку кімнату шкільних трофеїв та здобутків. В цей день їх прийшли привітати та підтримати численні вболівальники, які несамовито бадьорили команди та додавали значної мотивації в складні хвилини.

Розпочався день фіналів з протистояння команди-новачка шкільного турніру – команди ПШ «Пасічнянська», якій вдалося ефектно, а головне й ефективно дебютувати у змаганнях та посісти друге місце за підсумком двох кіл, яке дозволяє поборотися за головні трофеї Бронзової ліги. Але щоб перемогти їм потрібно було здолати грізного суперника – команду ЗШ №22. Саме ця школа продемонструвала стабільну, злагоджену комбінаційну гру, яка дозволила їм здобути максимальну кількість можливих очок і пропустити лише 4 голи за 12 матчів, що є найкращим показником серед команд всіх трьох ліг.

Початок матчу краще вдався саме ПШ «Пасічнянській» школі, якій вдалося реалізувати один з моментів вже на третій хвилині, гол забив кращий бомбардир Бронзової ліги – Кучера Сергій, проте вже за короткий проміжок часу організована гра команди ЗШ №22 дала свій результат, який втілився в забитий м’яч Українця Матвія, цей гол ще більше добавив впевненості команді ЗШ №22, якій ще до перерви вдалося повести в рахунку за рахунок голу все того ж Матвія. А вже після перерви голами Українця Тихона на 16 хвилині та Веляника Миколи на 17 хвилині команда ЗШ №22 остаточно закріпила свою перевагу в рахунку.

Одразу за фіналом Бронзової ліги слідував матч, де за кубок Срібної ліги змагалися команди СШ №5, яка впевнено крокувала до фіналу з першого матчу основного етапу та команда ЗШ №15, яка набрала обертів та почала демонструвати якіснішу гру вже з початку другого кола. Старт матчу сподобався глядачам, так як вже до шостої хвилини вдалось відзначитися обом командам, за команду СШ № 5 гол забив Баран Святослав на четвертій хвилині, а зрівняв рахунок на шостій хвилині Гнатишак Олександр. А от зі старту другого тайму команда СШ №5 вийшла вперед, вкотре відзначився вже кращий бомбардир Срібної ліги – Яців Денис (СШ №5). Хоч до кінця матчу залишався ще майже увесь другий тайм, проте, незважаючи на старання гравців ЗШ №15 вирівняти ситуацію, відзначитись більше нікому так і не вдалось.

Ну і звісно ж найбільшою інтригою дня було протистояння Золотої ліги, так як там не лише змагалися найсильніші команди міста, а ще й переможець виборює право представляти місто Івано-Франківськ на обласному рівні в Лізі Шкільних Чемпіонів. Сам же матч розпочався дуже стрімко, за перші п'ять хвилин команда СШ №11 змогла продемонструвати свої найкращі якості і явно здивувала опонентів з команди ЗШ №10, котрі не очікували одразу два пропущених голи в дебюті матчу. Голи записали в свій пасив Ткачук Сергійта Марій Богдан. Більшість команд вже мабуть не змогли б оговтатись від такого старту, проте команда ЗШ №10 вкотре виступила, як і годиться команді з чемпіонським характером та привівши до ладу свої оборонні редути, не лише більше не пропустила, а ще в першому таймі відквитала два голи, які забив Шестак Святослав на шостій та одинадцятій хвилинах. В другому таймі за улюблену справу взявся і кращий бомбардир Золотої ліги – Романюк Мирослав, котрий оформив хет-трик протягом трьох хвилин з чотирнадцятої до сімнадцятої, а підвів підсумок забитих голів у фіналі Бугай Тимофій, відзначившись голом на вісімнадцятій хвилині, котрий разом і з іншими голеадорами турніру стабільно демонстрував якісну гру протягом всіх матчів основного етапу.

А після завершення матчів всіх учасників та вболівальників очікувала церемонія нагородження, яка розпочалася з урочистого шикування всіх команд-учасниць змагань. Організатори не оминули увагою та подарунками жодну з команд, кожна з яких отримали красивий та водночас смачний солодкий подарунок – торт для всіх учасників команди, грамоти вчителям за організацію та підготовку команди, по два футзальні м’ячі, календарики з логотипом шкільного турніру, диск з усіма фотографія власних виступів та спортивні сумки для кожного.

Продовжив церемонію, виступивши з привітанням до всіх учасників, головний ініціатор та засновник проекту – Олександр Олександрович Бубен, який у своєму виступі зазначив, що такий турнір є важливим саме для учнів молодших класів, так як він загартовує дух, сприяє розвитку і звісно ж дає можливість відшукати та розкрити нові таланти.

Додатково ще й були відзначені призери, а саме команди, що посіли другі та треті сходинки п’ядесталу, які окрім заслужених кубків та медалей для фіналістів одержали комплекти форми для екіпірування всієї команди від ключових спонсорів та партнерів, людей яким не байдужий розвиток дитячо-юнацького спорту на теренах Прикарпаття. Ними вже традиційно стали Укрексімбанк – який був представлений особисто директором Івано-Франківської філії Юрієм Друком.

Також хочемо висловити щирі слова вдячності компаніям: «Прикарпатенерготрейд», ТзОВ «ЖЕБВП «МЖК «Експрес-24», та особисто директору Гречанюку Петру Дмитровичу, компанії «Цитадель» та особисто Петренку Василю Олександровичу, страховій компанії «АХА» та особисто Андрію СовіТОВ «ЕТК ЕНЕРГО МІСТ», ТОВ «ФАЙН-ЕЛ»,  ТОВ «Електрік Груп», «ЕЛЕКТРОПОЛЮС-ІФ», «КОНТІЛІУМ ГРУП».

Виступили з привітанням і освітяни, привітав гравців та вболівальників – директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Євстахович Максимчук/

Після привітання бронзових та срібних призерів, окрім них ще по додатковому комплекту форми для екіпірування всієї команди отримали команди: ЗШ №25 (Золота ліга), Гімназія №2 (Срібна ліга) та Ліцей № 13 (Бронзова ліга). Такими бонусними призами НФК «Ураган» та партнери хочуть відзначити команди за стабільну участь та відповідальне ставлення до турніру.

Окрім команд-тріумфаторів, котрі очікували свого нагородження були відзначені ще й гравці у індивідуальних номінаціях.

Кращим захисником став Зінько Павло (ЗШ №22).

Кращим воротарем став Ясінський Данило (Католицька ЗШ).

Гравцем-відкриття було обрано Тимківа Андрія (ЗШ №15).

Автором кращого голу турніру було обрано гол Мельникова Данила (ЗШ №18).

Кращим бомбардиром Бронзової ліги став Кучера Сергій (21 гол, ПШ «Пасічнянська»).

Кращим бомбардиром Срібної ліги став Яців Денис (15 голів, СШ №5).

Кращим бомбардиром Золотої ліги став Романюк Мирослав (38 голів – ЗШ №10).

Кращим гравцем Бронзової ліги став Хаврона Віталій (ПШ «Пасічнянська»).

Кращим гравцем Срібної ліги став Корнукий Олег (ЗШ №26).

Кращим гравцем Золотої ліги став Ткачук Сергій (СШ №11).

Кращим тренером став Новіцький Андрій (ЗШ №22).

Переможцем конкурсу саморобок стала учениця ЗШ №26 Маргарита Ткаченко.

І звісно кращою групою підтримки стала група підтримки ЗШ №26, які своїми яскравими виступами вибороли грошовий сертифікат на покупку аудіоустаткування.

І ось наступила мить привітання та нагородження тріумфаторів свята футзалу.

Команда ЗШ №22 – переможець Бронзової ліги отримали сертифікат на 15000 грн.

Команда СШ №5 – переможець Срібної ліги отримали сертифікат на 25000 грн.

Команда ЗШ №10 – переможець Золотої ліги отримали сертифікат на 80000 грн.

І ще одним приємним сюрпризом є два відео, на яких кожен учасник має змогу згадати найцікавіші миттєвості основного етапу.