В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ УСТАНОВЧОЮ НАРАДОЮ СТАРТУВАВ МІСЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ "КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА НФК"УРАГАН"

Невдовзі після старту обласних шкільних змагань з футзалу незабарився початок й міських змагань, а саме «Кубку міського голови та НФК «Ураган». Розпочалися ці змагання з установчої наради з понад тридцятьма представниками шкіл міста Івано-Франківськ.

31 жовтня 2019 року в офісі НФК «Ураган» делегати шкіл ознайомилися з оновленим форматом змагання, обговорили його та отримали заявкову документацію, необхідну для участі у змаганнях (заявковий лист команди, додаток до заявкового листа, картки гравців та документ, що декларує мету участі у змаганнях). Заповнену заявкову документацію потрібно подати в офіс НФК «Ураган» до 8 листопада 2019 року включно.

У ході дискусії було ініційовано створення робочої групи з представників НФК «Ураган» (Червінський Андрій Іванович, Ковальський Олег Збігневич, Швед Роман Ігорович), представника міського департаменту освіти (Цюпер Надія Іванівна) та представників шкіл (Жолкевич О.М. – СШ № 1, Іванов В.В. – ЗШ № 2, Сорока І.М.– ЗШ № 9, Данчук М.Д. – ЗШ № 10, Жугаєвич І.М. – Ліцей № 13, Кочар Я.О. – ЗШ № 19, Кохман А.В. – ЗШ № 21), яка буде працювати над удосконаленням змагань, а зокрема й створенням Ліги для команд, що не потраплять до основного етапу.

До дискусії долучилася й Цюпер Надія Іванівна, представник міського департаменту освіти, яка висловила своє бачення стосовно цінності такого турніру для школярів та закликала педагогів до продуктивної співпраці.

Опісля всі учасники турніру перейшли до процедури жеребкування, яку проводили Швед Роман Ігорович та Червінський Андрій Іванович. Спершу було визначено, що 31 команда – учасник розподіляється на вісім груп.

Розпочали жеребкування з визначення сіяних команд, котрі очолюють групи, які було визначено згідно рейтингу кращих команд сезону 2018/2019 рр. Всі інші команди жеребкувалися згідно сліпого жеребу. В результаті чого були сформовані групи з таким складом учасників:

По завершенні менеджери турніру анонсували початок роботи сайту шкільного турніру – schoolcup.if.ua, де буде висвітлюватися вся інформація про перебіг змагань як на теренах міста і області.

 

Також, з інформацією щодо перебігу шкільного турніру можна ознайомитися і в соціальних мережах: 

ww.facebook.com/schooltournament

www.instagram.com/schoolcupif