ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ, ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ПЕРШІ ЛІДЕРИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ (ЧАСТИНА 1)

Хочемо поділитися з нашими читачами коротким описом другого ігрового дня шкільного турніру з футзалу «Кубок міського голови та НФК «Ураган».

ЗШ №10 – ЗШ №9

Волею жереба відкривати цей ігровий день випало доволі різним за силами командам, проте забігаючи наперед, варто зазначити, що бажання до гри можна було побачити в обох команд, навіть не спеціалісту. Звісно ж, у зустрічі минулорічного тріумфатора, не лише обласних змагань, а й всеукраїнських і початкової школи фаворит був очевидним. Чемпіонам України команді ЗШ №10 вдалося ще в першому таймі гучно заявити про себе, забивши дев’ять «сухих» м’ячів у ворота суперників. Голами відзначилися: Капущак Артем (1 хв, 2 хв, 4 хв, 7 хв), Романюк Владислав (4 хв, 5 хв), Стасюк Владислав (3 хв), Борин Владислав (9 хв). В другому таймі ситуація не змінилася і команді ЗШ №10 вдалося подвоїти свою перевагу. Голи в свій пасив записали: Бойчук Володимир (11 хв, 16 хв), Никифорчин Ігор (17 хв, 18 хв), Горбачев Євген (13 хв), Капущак Артем (17 хв, 18 хв), Храбатин Андрій (18 хв).

ЗШ №19 – ЗШ №2 7:1

В наступному матчі зустрічалися дві школи, сили яких було складно оцінити до матчу, так як обидві не брали участі в минулорічному турнірі. Матч розпочався доволі жваво і глядачі вже встигли побачити хет-трик Романова Даниїла вже до п’ятої хвилини (2 хв, 4 хв, 5 хв). Далі в матчі наступило десятихвилинне гольове затишшя, яке порушив гол Петращука Любомира (15 хв), підтримав своїх партнерів по команді голом і Юркевич Анатолій (17 хв), а за лічені секунди Романов Даниїл довів лік своїх голів до чотирьох (17 хв),  підсумував голи команди ЗШ №19 Безтільний Максим (18 хв). Гол престижу за ЗШ №2 забив за хвилину до фінального свистка Машков Антон.

ЗШ №18 – ЗШ №22 1:3

Третім матчем був матч двох грізних суперників, які вдало зарекомендували себе в попередньому сезоні, а саме команда ЗШ №18 – бронзовий призер Золотої ліги та тріумфатор Бронзової ліги – команда ЗШ №22. Матч розпочався на великих швидкостях та на зустрічних курсах, першим реалізувати свою комбінаційну гру вдалось команді ЗШ №22, голом відзначився Феношин Арсен (4 хв). За п'ять хвилин подвоїти перевагу вдалося Велянику Миколі (9 хв). По перерві більш активно розпочали гру  гравці команди ЗШ №18, проте третій гол в матчі знову був на рахунку гравця ЗШ №22 – Довбенка Володимира (16 хв). Незважаючи на несприятливий рахунок, гравці ЗШ №18 не зменшили обертів і на сімнадцятій хвилині їм вдалося відквитати один м’яч, гол забив один з кращих гравців минулого сезону - Мельников Данило. Проте, на більше забракло часу, тому в підсумку 3:1 на користь команди ЗШ №22.

Українська гімназія №1 – ЗШ №8 10:0

Наступними в гру вступали гімназисти та гравці ЗШ №8. Цьогоріч гравцям УГ №1 з оновленим складом вдалося не лише продемонструвати якіснішу гру, а ще й зробити її більш результативною. Як наслідок - десять голів забитих у ворота суперників. По хет-трику на власний рахунок записали : Кравець Ярослав (2 хв, 15 хв, 16 хв) та Олєйніков Юрій (3 хв, 4 хв, 6 хв), окрім них дубль оформив Свірідов Артем (3 хв, 13 хв), по голу забили Гураль Микола (7 хв) та Канюк Данило (16 хв).

СШ №11 – ЗШ №7 5:0

П’ятим матчем ігрового дня було протистояння минулорічного срібного призера Золотої ліги СШ №11 та ЗШ №7. Звісно ж, команда, яка минулого року грала в фіналі Золотої ліги, незважаючи на суттєве оновлення складу , одразу взялася за справу, проте команда ЗШ №7 гідно чинила опір і до дев’ятої хвилини, коли голом відзначився Саєвич Станіслав, рахунок був 0:0. Проте, наступні п’ять хвилин стали надзвичайно успішними для СШ №11 і їм ще чотири рази вдалося засмутити голкіпера суперників. Спершу твердо закріпив перевагу СШ №11 Санагурський Макар, який за три хвилини забив два голи (11 хв, 13 хв), за декілька секунд наздогнав Макара за кількістю голів в матчі і Саєвич Станіслав (все та ж 13 хв), а підсумкову крапку в матчі поставив Гула Максим на 14 хвилині. Надалі гравці ЗШ № 7 грали більш зібрано в обороні і більше голів не пропустили.

ЗШ №15 – МШ «Пасічнянська» 4:2

Наступними, в очному двобої, зустрілися минулорічні фіналісти своїх ліг, а саме, команда ЗШ №15 та команда МШ «Пасічнянської». Їх матч видався напрочуд цікавим для вболівальників, адже протягом всього матчу команди демонстрували швидкісний, атакувальний, а головне результативний футбол. Спершу вперед вивів команду МШ «Пасічнянської» Хома Андрій (5 хв), проте вже за декілька хвилин Розметанюк Богдан відновив паритет в матчі (8 хв). Перший тайм завершився нічийним рахунком 1:1. А вже з перших хвилин другого тайму двічі забили гравці ЗШ №15, першим вивів вперед свою команду Хміль Артур (12 хв), а за дві хвилин збільшив перевагу все той же Розметанюк Богдан (14 хв), за хвилину Хома Андрій вкотре нагадав за свій бомбардирський талант і скоротив відставання на 15 хвилині. Проте «останнє слово» було за Розметанюком Богданом, який на 19 хвилині забив свій третій гол і таким чином оформив хет-трик. Отож, в підсумку, важливих три залікових пункти здобуває ЗШ №15.