СТАРТУВАЛИ МАТЧІ ДРУГОГО КОЛА ОСНОВНОГО ЕТАПУ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

Після нетривалого зимового відпочинку школярі дочекалися продовження довгоочікуваного свята футболу.

ЗШ № 18 – ЗШ № 12  7:1

Гра розпочалася на високих швидкостях, так як у матчах, де грає хоча б один з фаворитів Золотої ліги по-іншому не буває і підтвердженням цього став швидкий гол Бабія Максима вже на 2 хвилині матчу. Вже вкотре до головних бомбардирів матчу приєднався Мельником Данило, який своїм гарматним ударом відзначився на 3 хвилині. За декілька секунд про себе нагадав двома забитими голами на 4 та 6 хвилинах кращий бомбардир ЗШ № 18 Сабадашка Даніель. На 10 хвилині вирішив наздогнати свого капітана по голах Бабій Максим. На 13 хвилині небезпечного удару завдав Храбатин Роман, однак йому дещо забракло влучності. До 15 хвилини гравці ЗШ № 12 згуртовано грали в обороні. Гольове затишшя порушив третій гол Сабадашки Даніеля. А через хвилину після забитого гола капітаном команди дубль оформив Мельников Данило. Гол-престижу все таки вдалося забити Храбатину Роману(ЗШ № 12).

ЗШ № 25 – СШ № 11          2:3

У наступному матчі зійшлися дві команди, що завжди демонструють яскраву гру. І наперед забігаючи, хотілося б відзначити, що і цього разу команди не розчарували тренерів та вболівальників. Початок матчу ознаменувався обопільними атаками обох команд, проте так як гра проходила на зустрічних курсах великої кількості гольових моментів не виникало. Першими у матчі відзначились гравці ЗШ № 25, після вдалих командних дій гол забив Данильчук Андрій на 7 хвилині матчу. Довго гравці ЗШ № 25 вести у матчі не змогли, так як вкотре нагадав про себе та проявив свою майстерність Ткачук Сергій (СШ № 11), встановивши паритет на 8 хвилині матчу. Через 2 хвилини Ткачук Сергій вивів СШ № 11 вперед, забивши гол на 10 хвилині. Але, один з кращих гравців у складі ЗШ № 25 Гнип Максимзмусив команди піти на перерву за рівного рахунку, забивши гол на останній хвилині першого тайму.

Одразу після перерви команди продовжили активну гру, але відзначитись зумів лише гравець СШ № 11 - Ткачук Сергій на 14 хвилині матчу. До завершення матчу ЗШ № 25 провела чимало небезпечних атак, проте СШ № 11 вдалося залишити свої ворота сухими до кінця тайму.

ЗШ № 24 – ЗШ № 10          1:5

Наступними зійшлися лідер турнірної таблиці ЗШ № 10 та ЗШ №  24. Перший гол забив на 6 хвилині Бугай Тимофій. Одразу після цього на 7 хвилині голом відзначився Романюк Мирослав, довівши лік своїх забитих голів до 19 голів за 8 турів. До 15 хвилини у матчі було порівняно спокійно, але знову про себе дав знати Романюк Мирослав, забивши гол на цій же хвилині. Невдовзі другий гол вдалось забити і Тимофію на 18 хвилині. А на 19 хвилині матчу останній гол ЗШ № 10 у цьому матчі забив Горбачев Євген. Однак втілити командні старання ЗШ № 24 вдалося ще й Куриляку Ігору на 20 хвилині матчу.

СШ №5 – ЗШ №26  5:1

У цьому турі ЗШ № 26 випало випробувати власні сили з одним із фаворитів Срібної ліги СШ № 5, яка одразу із стартовим свистком взялася за справу і вже на 1 хвилині повела у рахунку. Гол забив Яців Денис. На 3 хвилині їх перевагу подвоїв Баран Святослав, на 13 хвилині в гонці бомбардирів цього матчу вперед вийшов Яців Денис, оформивши дубль. А найрезультативнішою в матчі стала 16 хвилина, коли по голу у свій пасив записали Баран Святослав та Мельник Архип (СШ № 5). Останній гол у матчі забив найактивніший гравець ЗШ № 26 – Корнукий Олег. Отож, у підсумку – 5:1.

ЗШ №7 - ЗШ №21   1:1

Цікавим виявився матч, у якому зустрічалися ЗШ № 7 та один з фаворитів Срібної ліги ЗШ № 21. Для того, щоб відірватися від переслідувачів ЗШ № 21 потрібно була перемога. Але у цьому матчі ЗШ № 7 грала дуже відчайдушно і боролися не лише, щоб здобути очки, а й робили заявку на перемогу, завдяки голу Микитина Олександра. Проте, на цій же хвилині вдалось звабити Проню Роману (ЗШ № 21). До кінця матчу було багато силової боротьби, зустрічних атак, але голів глядачі більше не побачили.

ГІМНАЗІЯ № 2 – УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 1       1:0

Наступними у боротьбу вступили дві гімназії. У матчі цих команд очікувалась запекла боротьба, адже матч першого кола запам’ятався непоступливою боротьбою. одразу після початку, коли на 3 хвилині забив гравець Гімназії № 2 Клюба Роман глядачі очікувати вкрай результативного матчу, але сталось не так як гадалося і у матчі набагато краще проявили себе гравці оборони та голкіпери обох команд. Тому, у підсумку, як виявилось, це був єдиний гол у матчі.

ЗШ №9 – ЗШ №22   0:5

Сьомий матч ознаменувався грою беззаперечного лідера ЗШ № 22 та команди ЗШ № 9. Одразу було видно, що гравці ЗШ № 22 прагнуть відзначитись і це прагнення втілили у забиті голи Українець Матвій та Молитовник Станіслав на 3 хвилині матчу, забивши по одному голу. Продовжив гольову естафету Українець Тихон на 4 хвилині матчу. Після цього голу гравці ЗШ №9 почали грати більш сконцентровано і не дозволяли супернику забити гол у свої ворота до 18 хвилини матчу, коли свою бомбардирську майстерність продемонструвала Крайнічук Тетяна. Фінішну крапку у матчі поставив Молитовник Станіслав на останній хвилині матчу.

Ліцей №13 – ЗШ №3          0:5 (технічна поразка)

З 2019 року міська рада прийняла рішення перейменувати ЗШ № 14 на Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради. Проте, у зв’язку з тим, що команда ліцею не змогла з’явитись у повному складі їм зарахована технічна поразка.

МШ «Пасічнянська» - ЗШ №6    2:1

Також цікавим поєдинком була битва МШ «Пасічнянської» та ЗШ № 6. У цьому матчі ЗШ № 6 дала гідний бій команді, яка посідає другу позицію у Бронзовій лізі. Більшу частину матчу було гольове затишшя, яке команди порушили одразу двома голами на 16 хвилині матчу. За ЗШ № 6 забив Голобин Ярослав, а за МШ «Пасічнянську» кращий бомбардир Бронзової ліги – Кучера Сергій. Можливо, так би і завершився матч, але вкотре команду виручив гол Хаврони Віталія на останніх секундах матч, який здобув три залікових пункти у скарбничку команди.