КАЛЕНДАР МАТЧІВ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ОСНОВНОГО ЕТАПУ КУБКУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА НФК "УРАГАН" 2019 - 2020 рр.

І коло

1-й тур - 7 грудня (субота)

1

09:30

ЗШ №15

ЗШ №19

1:3

2

10:00

СШ №11

ЗШ №22

1:2

3

10:30

СШ №5

ЗШ №24

0:1

4

11:00

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

ЗШ №18

2:4

5

11:30

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

ЗШ №10

0:8

6

12:00

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ЗШ №12

7:0

7

12:30

СШ №1

ГІМНАЗІЯ №3

0:2

8

13:00

ЗШ №7

УГ №1

0:1

9

13:30

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

ЗШ №9

1:0

10

14:00

ЛІЦЕЙ №13

УГОРНИЦЬКА ЗШ

4:1

11

14:30

ЗШ №26

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

1:1

2-й тур - 14 грудня (субота)

1

08:30

ЛІЦЕЙ №23

ЗШ №25

0:1

2

09:00

ЗШ №22

ЗШ №24

1:5

3

09:30

ЗШ №25

СШ №5

1:0

4

10:00

ЗШ №19

ЛІЦЕЙ №23

1:2

5

10:30

СШ №11

ЗШ №15

0:0

6

11:00

ЗШ №18

ГІМНАЗІЯ №3

3:3

7

11:30

ЗШ №12

СШ №1

4:1

8

12:00

ЗШ №10

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

2:3

9

12:30

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

2:2

10

13:00

УГ №1

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

6:1

11

13:30

УГОРНИЦЬКА ЗШ

ЗШ №26

2:1

12

14:00

ЗШ №9

ЛІЦЕЙ №13

0:6

13

14:30

ЗШ №7

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

0:1

3-й тур - 21 грудня (субота)

1

09:00

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

УГ №1

0:4

2

09:30

ЛІЦЕЙ №13

ЗШ №7

3:1

3

10:00

ЗШ №26

ЗШ №9

0:1

4

10:30

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

УГОРНИЦЬКА ЗШ

2:1

5

11:00

ЗШ №15

ЗШ №22

0:5

6

11:30

ЛІЦЕЙ №23

СШ №11

5:0

7

12:00

СШ №5

ЗШ №19

1:0

8

12:30

ЗШ №24

ЗШ №25

0:1

9

13:00

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

ЗШ №18

0:4

10

13:30

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

10:2

11

14:00

СШ №1

ЗШ №10

0:10

12

14:30

ГІМНАЗІЯ №3

ЗШ №12

1:0

4-й тур - 25 січня (субота)

1

09:00

ЗШ №22

ЗШ №25

1:1

2

09:30

ЗШ №19

ЗШ №24

0:3

3

10:00

СШ №11

СШ №5

2:1

4

11:00

ЗШ №18

ЗШ №12

1:2

5

11:30

ЗШ №10

ГІМНАЗІЯ №3

1:0

6

12:00

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

СШ №1

3:0

7

12:30

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

0:12

8

13:00

УГ №1

УГОРНИЦЬКА ЗШ

8:0

9

13:30

ЗШ №9

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

0:2

10

14:00

ЗШ №7

ЗШ №26

6:0

11

14:30

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

ЛІЦЕЙ №13

1:0

5-й тур - 1 лютого (субота)

1

09:00

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ЗШ №18

1:0

2

09:30

СШ №1

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

2:0

3

10:00

ГІМНАЗІЯ №3

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

4:1

4

10:30

ЗШ №12

ЗШ №10

0:5

5

11:00

ЛІЦЕЙ №13

УГ №1

3:0

6

11:30

ЗШ №26

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

0:2

7

12:00

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

ЗШ №7

2:3

8

12:30

УГОРНИЦЬКА ЗШ

ЗШ №9

2:2

9

13:00

ЛІЦЕЙ №23

ЗШ №22

0:2

10

13:30

ЗШ №24

СШ №11

3:0

11

14:00

ЗШ №25

ЗШ №19

0:0

12

14:30

ЗШ №15

ЗШ №23

1:1

6-й тур – 22 лютого (субота)

1

09:00

УГ №1

ЗШ №9

4:0

2

09:30

ЗШ №7

УГОРНИЦЬКА ЗШ

3:2

3

10:00

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

3:2

4

10:30

ЛІЦЕЙ №13

ЗШ №26

2:1

5

11:00

ЗШ №22

ЗШ №19

1:0

6

11:30

СШ №11

ЗШ №25

1:2

7

12:00

ЗШ №15

ЗШ №24

0:6

8

12:30

ЛІЦЕЙ №23

СШ №5

7:0

9

13:00

ЗШ №18

ЗШ №10

0:2

10

13:30

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

ЗШ №12

2:0

11

14:00

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

ГІМНАЗІЯ №3

1:5

12

14:30

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

СШ №1

5:2

7-й тур – 29 лютого (субота)

1

08:30

ЗШ №9

ЗШ №7

4:1

2

09:00

СШ №5

ЗШ №22

0:3

3

10:00

ЗШ №25

ЗШ №15

4:1

4

10:30

ЗШ №19

СШ №11

1:0

5

11:00

СШ №1

ЗШ №18

1:1

6

11:30

ГІМНАЗІЯ №3

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

1:3

7

12:00

ЗШ №12

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

2:4

8

12:30

ЗШ №10

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

6:2

9

13:00

ЗШ №26

УГ №1

1:7

10

13:30

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

ЛІЦЕЙ №13

2:2

11

14:00

УГОРНИЦЬКА ЗШ

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

2:2

12

14:30

ЗШ №24

ЛІЦЕЙ №23

1:4

ІІ коло

8-й тур - 7 березня (субота)

1

09:00

ЗШ №18

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

0:1

2

09:30

ЗШ №10

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

6:0

3

10:00

ЗШ №12

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

1:3

4

10:30

ГІМНАЗІЯ №3

СШ №1

3:1

5

11:00

УГ №1

ЗШ №7

2:2

6

11:30

ЗШ №9

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

0:2

7

12:00

УГОРНИЦЬКА ЗШ

ЛІЦЕЙ №13

1:3

8

12:30

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

ЗШ №26

3:2

9

13:00

ЗШ №24

СШ №5

3:0

10

13:30

ЗШ №19

ЗШ №15

0:2

11

14:00

ЗШ №25

ЛІЦЕЙ №23

2:2

12

14:30

ЗШ №22

СШ №11

2:0

13

15:00

СШ №5

ЗШ №15

1:1

9-й тур – 14 березня (субота)

1

09:00

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

УГ №1

2

09:30

ЗШ №26

УГОРНИЦЬКА ЗШ

3

10:00

ЛІЦЕЙ №13

ЗШ №9

4

10:30

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

ЗШ №7

5

11:00

ЗШ №24

ЗШ №22

6

11:30

СШ №5

ЗШ №25

7

12:00

ЛІЦЕЙ №23

ЗШ №19

8

12:30

ЗШ №15

СШ №11

9

13:00

ГІМНАЗІЯ №3

ЗШ №18

10

13:30

СШ №1

ЗШ №12

11

14:00

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ЗШ №10

12

14:30

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

10-й тур - 21 березня (субота)

1

09:00

ЗШ №22

ЗШ №15

2

09:30

СШ №11

ЛІЦЕЙ №23

3

10:00

ЗШ №19

СШ №5

4

10:30

ЗШ №25

ЗШ №24

5

11:00

ЗШ №18

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

6

11:30

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

7

12:00

ЗШ №10

СШ №1

8

12:30

ЗШ №12

ГІМНАЗІЯ №3

9

13:00

УГ №1

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

10

13:30

ЗШ №7

ЛІЦЕЙ №13

11

14:00

ЗШ №9

ЗШ №26

12

14:30

УГОРНИЦЬКА ЗШ

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

11-й тур - 28 березня (субота)

1

09:00

ЗШ №12

ЗШ №18

2

09:30

ГІМНАЗІЯ №3

ЗШ №10

3

10:00

СШ №1

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

4

10:30

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

5

11:00

УГОРНИЦЬКА ЗШ

УГ №1

6

11:30

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

ЗШ №9

7

12:00

ЗШ №26

ЗШ №7

8

12:30

ЛІЦЕЙ №13

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

9

13:00

ЗШ №25

ЗШ №22

10

13:30

ЗШ №24

ЗШ №19

11

14:00

СШ №5

СШ №11

12

14:30

ЛІЦЕЙ №23

ЗШ №15

12-й тур - 4 квітня(субота)

1

09:00

УГ №1

ЛІЦЕЙ №13

2

09:30

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

ЗШ №26

3

10:00

ЗШ №7

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

4

10:30

ЗШ №9

УГОРНИЦЬКА ЗШ

5

11:00

ЗШ №22

ЛІЦЕЙ №23

6

11:30

ЗШ №15

СШ №5

7

12:00

СШ №11

ЗШ №24

8

12:30

ЗШ №19

ЗШ №25

9

13:00

ЗШ №18

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

10

13:30

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

СШ №1

11

14:00

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

ГІМНАЗІЯ №3

12

14:30

ЗШ №10

ЗШ №12

12-й тур - 11 квітня(субота)

1

09:00

ЗШ №19

ЗШ №22

2

09:30

ЗШ №25

СШ №11

3

10:00

ЗШ №24

ЗШ №15

4

10:30

СШ №5

ЛІЦЕЙ №23

5

11:00

ЗШ №10

ЗШ №18

6

11:30

ЗШ №12

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

7

12:00

ГІМНАЗІЯ №3

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

8

12:30

СШ №1

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

9

13:00

ЗШ №9

УГ №1

10

13:30

УГОРНИЦЬКА ЗШ

ЗШ №7

11

14:00

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

12

14:30

ЗШ №26

ЛІЦЕЙ №13

14-й тур – 25 квітня (субота)

1

09:00

ЗШ №18

СШ №1

2

09:30

КАТОЛИЦЬКА ЗШ

ГІМНАЗІЯ №3

3

10:00

ПІДЛУЗЬКА ЗШ

ЗШ №12

4

10:30

ЛІЦЕЙ ШУХЕВИЧА

ЗШ №10

5

11:00

УГ №1

ЗШ №26

6

11:30

ЛІЦЕЙ №13

КРИХІВЕЦЬКА ЗШ

7

12:00

МШ «ПАСІЧНЯНСЬКА»

УГОРНИЦЬКА ЗШ

8

12:30

ЗШ №7

ЗШ №9

9

13:00

ЗШ №22

СШ №5

10

13:30

ЛІЦЕЙ №23

ЗШ №24

11

14:00

ЗШ №15

ЗШ №25

12

14:30

СШ №11

ЗШ №19