НЕЗАБУТНІ БАТАЛІЇ ТРЕТЬОГО ІГРОВОГО ДНЯ (ЧАСТИНА 2)

ЗШ №10 – ЗШ №19 1:4

Шостим матчем третього ігрового дня був матч між командами ЗШ №10 та ЗШ №19 і, забігаючи наперед, варто зазначити, що саме цей матч став найбільшою сенсацією Попереднього етапу. Матч розпочався дуже жваво, але на відміну від матчів минулого сезону, звично захопити ініціативу ЗШ №10 не вдалося та навіть більше того, більш небезпечні моменти виникали поблизу саме їхніх воріт. На шостій хвилині після виходу гравця ЗШ №19 один на один, голкіпер минулорічного чемпіона, не влучаючи по м’ячу, збиває суперника з команди ЗШ №19, суддя матчу не бариться з рішенням і вказує на позначку. До м’яча підходить Стефанюк Святослав і своїм могутнім ударом відкриває рахунок в зустрічі (6 хв), 1:0 команда ЗШ №19 виходить вперед. Команда ЗШ №10, не очікуючи такого старту, рветься з усіх сил зрівняти рахунок, але трапляється вкрай протилежне: Матушевський Крістіан забиває другий гол в матчі (9 хв) і знову в ворота команди ЗШ №10. Отож з рахунком 2:0 на користь ЗШ №19 команди пішли вислуховувати нові настанови тренерів. Глядачі з нетерпінням очікують результативного другого тайму від ЗШ №10, яка ще не поступалася жодній з команд ще з позаминулого сезону, проте події і в другому таймі відбуваються не за сценарієм фаворита. Спершу на дванадцятій хвилині Петращук Любомир доводить рахунок до розгромного – 3:0, а ще за декілька хвилин Стефанюк Святослав забиває безсумнівно найефектніший гол цьогорічного міського шкільного турніру. Після довгої передачі через увесь майданчик, не зупиняючи м’яча, в один дотик, переправляє його п’яткою в ворота ЗШ №10 (15 хв). Публіка шаленіє від побаченого. В той момент складно було визначити, що більше вразило глядачів: рахунок на табло, в якому минулорічний чемпіон поступається 4:0 чи шалений гол забитий Святославом. Незважаючи на настирливі спроби ЗШ №10 хоча б скоротити відставання в рахунку, гра в обороні команди ЗШ №19 була відмінною, але, все ж таки, і вони одного разу не встежили за Капущаком Артемом, який на сімнадцятій хвилині забив гол «престижу» за ЗШ №10. Отож, в підсумку, справедлива перемога 4:1 команди ЗШ №19, яка скоріш за все буде мати змогу доказати, що ця звитяга не була випадковістю в Золотій лізі, якщо їм вдасться побороти команду ЗШ №9 в матчі четвертого ігрового дня.

ЗШ №9 – ЗШ №2 2:1

Наступними грали інші дві команди цього квартету, а саме ЗШ №9 та ЗШ №2. Їх гра була не менш важливою, адже тріумфатор цього двобою, скоріш за все, здобував право виступу в Бронзовій лізі. Відповідно старання гравців обох команд було видно неозброєним оком. Після половини першого тайму лік забитим м’ячам розпочав Оленюк Назарій (6 хв). Цей гол не знітив команду ЗШ №9 і вже за декілька секунд Мулик Денис зрівнює рахунок в матчі (7 хв). Далі матч проходив на зустрічних курсах, проте чи то досвід минулорічних виступів чи то посмішка Фортуни в цей день були на стороні ЗШ №9 і як наслідок за декілька секунд до фінального свистка арбітра матчу Мулику Денису вдається забити свій другий гол в матчі (20 хв) і таким чином забити надважливий м’яч для своєї команди.

Ліцей імені Р. Шухевича – ЗШ №7 3:1

Мабуть більшість матчів цього ігрового дня носили вирішальне значення для команд. Не став винятком і восьмий за ліком матч третього ігрового дня в Групі А, де за путівку в Срібну лігу боролися команди ЗШ №7 та ліцею імені Р. Шухквича. Розпочався цей матч максимально вдало для школярів ЗШ №7, адже на третій хвилині завдяки голу Луневського Тараса вони повели в рахунку. Увесь перший тайм ліцеїсти намагалися зрівняти рахунок, проте їм цього так і не вдалося. А от з початком другого тайму чи то майстерність все ж таки проявилася чи гравці ЗШ №7 втомилися, але спершу Кучера Сергій (12 хв) зрівняв рахунок в матчі, далі Мельничук Олександр вивів ліцеїстів вперед (16 хв.) і все той же Кучера Сергій на девятнадцятій хвилині поставив підсумкову крапку 3:1 на користь Ліцею імені Шухевича, який буде мати змогу випробувати власні сили в Срібній лізі з непростими цьогорічними суперниками, а ЗШ №7 крокує в Бронзову лігу і чекає продовження баталій.

ЗШ №22 – ЗШ №8 8:0

В передостанньому матчі ігрового дня грали школярі ЗШ №22 та ЗШ №8. Як і минулоріч ці команди поки що знаходяться доволі далеко одна від одної як і за результатами, так і за якістю гри. Тому, ще до початку матчу фаворит був очевидним. Футзалісти ЗШ №22 одразу взялися до справи і в першому таймі, незважаючи на старання ЗШ №8 зіграти надійно в обороні, забили три «сухі» голи. Почав справу Довбенко Володимир (3 хв), а розвинув успіхи партнера по команді своїми двома голами Феношин Арсен (6 хв, 8 хв). В другому таймі ситуація не змінилася і м’яч ще пять разів побував в сітці команди ЗШ №8. Голи забивали: Веляник Микола (13 хв), Ткачук Станіслав (14 хв), ще один дубль реалізував Феношин Арсен (17 хв, 18 хв), а «поставив крапку» своїм голом Довбенко Володимир (19 хв). 8:0 – ЗШ №22 здобуває впевнену перемогу.

ЗШ №10 - ЗШ №2 5:0 (технічна поразка ЗШ №2)