СТАРТУВАВ ОСНОВНИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ

7 грудня в залі Фізкультурно-оздоровчого комплексу Івано-Франківського державного медичного університету, незважаючи на зиму на календарі, було неймовірно гаряче, адже саме в цей день стартував Основний етап змагань шкільного турніру з футзалу «Кубок Міського голови та НФК «Ураган». В цьому етапі зійшлися двадцять чотири кращі команди по вісім в кожній з трьох ліг. Матчі обіцяли бути максимально захоплюючи і в першу чергу непередбачуваними. На цьому відрізку майже не залишилося очевидних фаворитів або ж аутсайдерів.

ЗШ №15 – ЗШ №19 1:3

Розпочинали перший тур основного етапу школа, яка створила найбільшу сенсацію Попереднього етапу, здолавши минулорічного тріумфатора ЗШ №10, та доволі міцна й непоступлива команда ЗШ №15. Як і було вище зазначено з перших хвилин на майданчику боролися фактично дві рівні за силами команди. Більше переважала силова боротьба та якісна гра в обороні. Проте, так тривало до восьмої хвилини, коли після гарматного удару гравця ЗШ №15 суперник, що представляв ЗШ №19 випадково зрізав м’яча у власні ворота. Воротар був безсилим зреагувати на такий удар з близької відстані. Таким чином, команда ЗШ №15 повела в рахунку. З другого тайму гравці ЗШ №19 оговталися, взялися за справу і вже більше гострих атак виникало саме поблизу воріт команди ЗШ №15. І ігрова перевага все ж таки далася в знаки і це втілилося в гол Петращука Любомира на дванадцятій хвилині. Команди відчайдушно боролися майже до кінцівки матчу, а далі чи то сил більше було в гравців ЗШ №15 чи їм посміхнулася Фортуна, але кінцівку матчу вони явно можуть занести у власний пасив, так як на сімнадцятій хвилині все той же Петращук Любомир вивів їх вперед, а за декілька секунд до фінального свистка Матушевський Крістіан встановив підсумковий рахунок матчу 3:1 на користь команди ЗШ №19.

СШ №11 – ЗШ №22 1:2

Продовжили матчі Золотої ліги команди спеціалізованої школи №11 та загальноосвітньої школи №22. Забігаючи наперед варто зазначити, що колектив ЗШ №22 підійшов до матчу в не оптимальних кондиціях, так як були відсутні декілька ключових гравців. Хоча, мабуть, ні жоден захист, ані інший голкіпер не зміг б врятувати команду ЗШ №22 від пропущеного голу вже на другій хвилині матчу, коли м’яч відскочив до Павлова Владислава і той пробив зльоту, а удар вдався на славу. М’яч летів з такою силою та за такою неймовірною траєкторією, що залишалося лише поспівчувати голкіперу ЗШ №22, в якого не було шансів врятувати свою команду від пропущеного голу з чужої половини поля. Після такого шедевру, більше нікому не вдалося порушити гольову «засуху» в першому таймі. А от на другий тайм більш сконцентрованими та мотивованими вийшли гравці СШ №11, котрі зусиллями Ткачука Станіслава на одинадцятій хвилині зрівняли рахунок, а на сімнадцятій Соловей Захар здобув першу звитягу для команди ЗШ №22 в Золотій лізі. Отож, в підсумку - 2:1 на користь ЗШ №22, яка здобуває стартову перемогу та зачисляє у власну скарбничку важливі три залікових пункти.

СШ 5 - ЗШ №24 0:1

Закривали матчі Золотої ліги, команда СШ №5 та ЗШ №24, які змагалися між собою хто більш майстерніший і заслуговує розпочати етап з перемоги. Хоча, проявити себе було доволі складно, так як обидві команди можуть похвалитися вдалою грою в обороні. Можливо саме тому цей матч став бенефісом захисників та голкіперів, про гру яких можна було б сказати, що вона була ідеальна, якщо б не один момент, який вирішив долю протистояння, який вдало зумів реалізувати гравець команди ЗШ №24 Курилюк Ігор на четвертій хвилині першого тайму. Командам слід звикати, що в Основному етапі вже не буде такої гольової феєрії як в Попередньому етапі, так як тут вже відсортовано орієнтовно рівні за силами команди в кожній з ліг. І навіть один влучний постріл зможе кардинально змінити  долю матчу та підсумкову позицію.

Ліцей імені Р. Шухевича – ЗШ №18 2:4

Перейняли естафету Золотої ліги команди, яким зовсім трішки не вистачило, щоб тріумфувати у своїх групах в Попередньому етапі – команди Срібної ліги. Стартував матч грою на швидкостях, в якій більш успішними виявилися гравців команди ЗШ №18, які вийшли вперед в рахунку після голу Крутка Віталія на п’ятій хвилині. Хоч перший тайм був і напруженим, проте голів глядачі більше не побачили в першій половині гри. А от після свистка арбітра, який сповістив про початок другого тайму, голи в матчі з’явилися. І було їх аж 4 за чотири хвилини. Спершу Горнікевич Арсеній зрівняв рахунок на табло (11 хв), за дві хвилини він вже оформив дубль в матчі, проте думками захопившись власними результатами команда ЗШ №18 трішки розбалансувалася і це втілилося в два результативних постріли (гравцями ліцею імені Шухевича) Кучери Сергія та Мельничука Олександра. Попри зміну команди, що володіє ініціативою, ЗШ №18 вистояла і перемогла з рахунком 4:2, так як на дев’ятнадцятій хвилині ще забив Паньків Богдан.

Підлузька ЗШ – ЗШ №10 0:8

Найбільше голів в матчах цього ігрового дня, як і передбачалося, очікували в Срібній лізі. Цей матч виправдав сподівання вболівальників. Голи влітали в кожному з таймів, проте лише у ворота, які захищав Мохун Олесандр. Капущак Артем (ЗШ №10 забивав на третій хвилині, на восьмій та вісімнадцятій хвилині). Двічі вдалося відзначитися Романюку Владиславу (18 хв, 20 хв), ще забили Горбачов Євген (13 хв) та Борин Владислав (20 хв). В підсумку ЗШ №10 забиває вісім «сухих» м’ячів. Отож, найбільша звитяга Основного етапу відбулася, хто перевершить минулорічний колектив фаворитів. Отож в підсумку 8:0 на користь ЗШ №10.