ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ТРЕТІЙ ТУР ОСНОВНОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ У 2019 РОЦІ (ЧАСТИНА 1)

Останнім туром шкільного турніру «Кубок міського голови та НФК «Ураган» у 2019 році став третій тур, котрий був сповнений неочікуваними результатами та великою кількістю ефектних гольових моментів.

МШ «Пасічнянська» - Українська гімназія №1 0:4

Розпочинали третій ігровий день команди Бронзової Ліги, а саме – команда МШ «Пасічнянської», та один із цьогорічних фаворитів – команда Української гімназії №1. Гравці УГ №1, відповідно до результатів попередніх матчів, впевнено демонстрували стабільну та якісну гру. Не був винятком і матч проти команди МШ «Пасічнянської». Уже на другій хвилині матчу гімназист Свірідов Артем поклав відлік забитим голам у матчі, забивши гол у ворота суперників. На п’ятій хвилині трапився казус коли гравець МШ «Пасічнянської» випадково забиває гол у власні ворота і у двічі збільшує перевагу суперника. За одну хвилину до завершення першого тайму гімназисту Олєйнікову Юрію (за результатами попередніх двох турів Основного етапу, займає друге місце у турнірній таблиці кращих бомбардирів Бронзової ліги) вдалось неабияк засмутити воротаря МШ «Пасічнянської» Драганчука Іллю, забивши у ворота його команди, ефектний гол. Другий тайм розпочався знову ж таки з успішної  гри Олєйнікова Юрія, яка втілилась у результативний удар який збільшив перевагу над командою МШ «Пасічнянської» до вже чотирьох голів. До завершення другого тайму вирувала небезпечна гра як біля воріт МШ «Пасічнянської», так і біля воріт УГ №1, однак нікому із гравців забити гол так і не вдалось. Отож, підсумковий рахунок у матчі – 4:0 на користь команди Української гімназії №1.

Ліцей № 13 – ЗШ № 7 3:1

Ще одним із фаворитів Бронзової Ліги є команда Ліцею №13, котра за результатами двох попередніх турів посідала перше місце у турнірній таблиці серед команд своєї ліги. Зустрівшись віч-на-віч із командою ЗШ №7, ліцеїсти одразу розпочали атакувальну гру. Станом на 22 грудня кращій бомбардир Бронзової Ліги ліцеїст Богович Михайло вже на третій та восьмій хвилинах матчу нагадав про себе, оформивши дубль. Не поталанило гравцю Ліцею №13, котрий забив гол у власні ворота і зменшив відставання команди ЗШ №7. Отож, підсумковий рахунок першого тайму – 2:1 на користь ліцеїстів. Другий тайм ознаменувався боротьбою команд, оскільки команда ЗШ №7, зібравши всі свої сили, продемонструвала якісну гру в обороні. Однак, Боговичу Михайлу хотілося було забити якомога більше голів, щоб впевнено затвердитись на першій позиції таблиці бомбардирів, тому на дев’ятнадцятій хвилині він записав в свій актив ще один гол. Отож, підсумковий рахунок матчу – 3:1 на користь Ліцею №13.

ЗШ №26 – ЗШ №9 0:1

У третьому матчі третього ігрового дня зустрілись між собою команди ЗШ №26 та ЗШ №9. Оскільки це зустріч двох початкових шкіл, фактично рівних за складами та силою, велику кількість забитих голів можна було не очікувати. Як і гадалось, перший тайм не дав можливості вболівальникам обох команд голосно аплодувати, оскільки панувало «гольове затишшя». Під час перерви команду ЗШ №26 своїм, як завжди, запальним і драйвовим виступом підтримали чарівні представниці група підтримки. На початку другого тайму гравець ЗШ №9 Цимбала Максим таки зумів розпочати відлік забитим голам у матчі і як в підсумку виявилося, здобути перемогу для своєї команди, оскільки більше нікому із гравців обох команд забити гол у ворота суперників так і не вдалось. Отож, підсумковий рахунок матчу – 1:0 на користь команди ЗШ №9.

Крихівецька ЗШ – Угорницька ЗШ 2:1

Останнім матчем між командами Бронзової ліги був матч між командами Крихівецької ЗШ та Угорницької ЗШ. Початок матчу ознаменувався обопільними атаками обох команд, проте так як гра проходила на зустрічних курсах великої кількості гольових моментів не виникало, адже було доволі багато саме силової боротьби. Тренери команд та вболівальники вже і не очікували побачити забий гол, однак гравець Угорницької школи Воярський Остап переконав їх у протилежному, записавши гол у свій актив. Однак, гравець команди Крихівецької школи Скрипник Арсеній проявив швидку реакцію і на останній хвилині тайму зрівнює рахунок. Тож, перший тайм завершився бойовою нічиєю. Другий тайм розпочався забитим голом гравця Крихівецької школи Леньо Артуром на тринадцятій хвилині матчу. До завершення другого тайму обидві команди демонстрували напружену боротьбу, однак забити гол у ворота суперників жодному із гравців команд так і не вдалось. Отож, підсумковий рахунок матчу – 2:1 на користь команди Крихівецької школи.

ЗШ №15 – ЗШ №22 5:0

Наступними вступили у бій за три залікові пункти команди Золотої Ліги, а саме: ЗШ №15 та ЗШ №22. Вже на третій хвилині матчу гравець ЗШ № 22 Соловей Захар влучно «вистрілив» у ворота суперників і поклав відлік голам у матчі. Вже через дві хвилини його колега по команді Довбенко Володимир також записує гол вже у свій актив. Наступним ключовим моментом матчу був гол, забитий, знову ж таки, гравцем ЗШ №22 Феношином Арсеном. Отож, підсумковий рахунок першого тайму – 3:0 на користь команди ЗШ №22. У другому таймі команда ЗШ №15, почала більш активно боротися за кожен м’яч, однак забити гол у ворота суперників їм так і не вдалося, на відміну від гравців ЗШ №22. Ткачук Станіслав та Довбенко Володимир зуміли збільшити рахунок у матчі ще на два голи на користь своєї команди, забивавши на шістнадцятій та сімнадцятій хвилинах матчу. Отож, підсумковий рахунок матчу – 5:0 на користь команди ЗШ №22.

Ліцей №23 ім. Р. Гурика – СШ №11 5:0 (технічна поразка)

У зв’язку з неявкою команди СШ №11 у мінімальному складі необхідному для участі в матчі команда отримує технічну поразку, тренер команди Горічко Надія Іванівна підписує протокол.