ЗУСТРІЧ ГРАВЦІВ НФК "УРАГАН" З ШКОЛЯРАМИ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №11

 

19 вересня в спеціалізованій школі №11 відбулася зустріч гравців НФК «Ураган» та школярів, де кожен мав змогу особисто поспілкуватися з успішними спортсменами.

Учні проявили себе активним та охоче ставили питання про життя, тренувальний процес та шляхи досягнення успіху в спорті.

Також школярі мали змогу переглянути разом з гравцями відеофрагменти найцікавіших моментів матчів НФК «Ураган» де добре видно технічну та тактичну майстерність.

А за декілька хвилин Андрій Федюк, микола Микитюк, Выталый Радевич, Роман Колток ще й показали майстерність володіння м’ячем в приміщенні школи.

Звісно ж після такого майстер класу після перегляду нових навиків, учні мали змогу застосувати отримані знання в товариському матчі з гравцями НФК «Ураган» по двоє з яких грали за кожну з команд.

Судив матч тренер СШ №11 Фурик Дмитро Дмитрович. По завершенню матчу його учасники отримали пам’ятні подарунки від НФК «Ураган».

Оргкомітет шкільного турніру висловлює вдячність за Дмитру Дмитровичу за ініціативність та допомогу в організації такого заходу, що стимулює поширення здорового способу життя серед школярів. Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю, та бажаємо успіхів в новому сезоні шкільного турніру який стартує незабаром.