СЕНСАЦІЙНІ МАТЧІ ДРУГОГО ТУРУ (ЧАСТИНА 1)

ЗШ №25 – Ліцей №23 ім. Р.Гурика      1:0

Другий тур Основного етапу розпочався з матчу між командами ЗШ №25 та Ліцею №23 ім. Р. Гурика. Команди розпочинали гру у максимально бойових складах. В цьому матчі зустрічалися команди, котрі претендують на високі позиції у турнірній таблиці. Початок матчу ознаменувався грою «без центру поля» і небезпеки почергово виникали як біля воріт ЗШ №25 так і поблизу воріт ліцеїстів. Проте, першим вдалося «розписатися» у воротах суперників гравцям ЗШ №25, за яку відзначився Довганюк Богдан на сьомій хвилині матчу. Команда Ліцею №23 одразу оговталась від пропущеного голу і як наслідок почала проводити разючі, небезпечні атаки одна за одною, однак забити гол їм все-таки не вдалось. Отож, підсумковий рахунок матчу – 1:0 на користь команди ЗШ №25.

ЗШ №22 – ЗШ №24 1:5

Доволі важливим для команд-суперників ЗШ №22 та ЗШ №24 був саме цей матч, оскільки впродовж попередніх суботніх поєдинків саме ці команди демонстрували доволі стабільну та сконцентровану гру. Однак, той факт, що вихованець ЗШ №24 Курилюк Ігор одразу після свитка арбітра влучно влучив  у ворота суперників, заставив захвилюватися команду ЗШ №22. Згуртувавшись, гравці ЗШ №22 надійно обороняли свої ворота від небезпечних атак команди ЗШ №24, однак зрівняти рахунок в першому таймі їм так і не вдалось. Другий тайм розпочався активною силовою боротьбою і став надзвичайно результативним для одного із лідерів команди Хаврони Віталія, який зумів професійно оформити хет-трик (забивши голи на одинадцятій, шістнадцятій та сімнадцятій хвилинах матчу). На п’ятнадцятій хвилині гравець команди ЗШ №24 випадково забиває гол у власні ворота. Однак, Курилюк Ігор вирішує все ж таки покласти фінальну крапку забитим голам в цьому матчі і на останній хвилині матчу записує гол у свій актив. В результаті – справедлива перемогу команди ЗШ №24 (5:1), а також, наразі, перше місце у турнірній таблиці найпрестижнішої Золотої ліги.

ЗШ №25 – СШ №5 1:0

Наступними зустрічалися команди ЗШ №25 та СШ №5. На перший план в цьому матчі вийшла силова боротьба, яка не дозволяла командам створити багато небезпечних моментів, тому перший тайм завершився рахунком 0:0. У другому таймі гравці ЗШ №25 почали грати більш завзятіше. Позитивним фактором для команди ЗШ №25 було те, що команда «добре озброєна» замінами, на відміну від команди СШ №5. Тому, гравці мали змогу відновлювати свої сили, слухати підказки досвідченого тренера і реалізовувати їх в грі. А ключовий моментом матчу став удар Бекеші Владислава з вигідної позиції з якої він і завдав влучного удару по воротах суперників. Як виявилося цей гол, на 18 хвилині матчу, став єдиним і переможним для ЗШ №25.

ЗШ №19 - Ліцей №23 ім. Р.Гурика 1:2

Напрочуд цікавим для вболівальників був матч між командами ЗШ №19 та Ліцею №23 ім. Р.Гурика, оскільки кожен фанат футзалу неодмінно оцінить якісну гру, сповнену великою кількістю небезпечних моментів. На команду ЗШ №19 покладались великі надії, оскільки саме вона перемогла минулорічного чемпіона України – ЗШ №10. Однак, розпочав лік забитим голам у матчі саме гравець Ліцею №23 Гончарук Василь вже на п’ятій хвилині першого тайму. Не зважаючи на те, що в обох командах є хороші атакувальні гравці, вболівальників більше голів у першому таймі не побачили. Другий тайм розпочався небезпечними атаками та ударами по воротах суперників з боку обох команд. Однак, реалізувати свої голи вдалось тільки гравцю Ліцею №23 Пічці Данилу на одинадцятій хвилині матчу та вихованцю ЗШ №19 Романову Даниїлу, який зміг скоротити відставання команди на один гол, записавши ще один результативний удар у свій актив на шістнадцятій хвилині. Однак, незважаючи на сильне бажання команди ЗШ №19 зрівняти рахунок, це був останній гол, записаний у протоколі матчу. Отож, підсумковий рахунок матчу – 2:1 на користь Ліцею №23 ім. Р.Гурика.

СШ №11 – ЗШ №15 0:0

П’ятим за ліком другого туру став матч представників Золотої ліги СШ №11 та ЗШ №15. Одразу після стартового свистка арбітра команди рішуче вступили в боротьбу за три залікові пункти. У першому таймі надійну гру продемонструвала перш за все оборона обох команд. Саме тому, по завершенню десяти хвилин на табло майоріли нулі. У другому таймі, незважаючи на старання як Саєвича Святослава (СШ № 11) так і Розметанюка Богдана (ЗШ №15), які завдавали небезпечні удари по воротах суперника, рахунок так і не змінився.

ЗШ № 18 – Гімназія №3 3:3

Наступними розпочали матч за перемогу команди ЗШ № 18 та Гімназії №3. Не встигли вболівальники зайняти найзручніші позиції для перегляду, як вихованець ЗШ №18 Паньків Богдан впевнено «вистрілив» у ворота суперників і таким чином вивів свою команду вперед. Крутко Віталій вирішив не відставати від Богдана і записує гол у свій актив на четвертій хвилині. Гімназисти оговтавшись, згуртували всі свої сили на оборону власних воріт, тож гравцям ЗШ №18 впродовж першого тайму більше не вдалось збільшити власну перевагу в рахунку. Але все ж таки найцікавіші події матчу очікували вболівальників саме в другому таймі. Голи розпочалися з тринадцятої хвилини коли Паньків Богдан забив свій другий гол в матчі і дехто навіть з вболівальників Гімназії №3 сумнівалися у позитивному завершенні матчі, проте зібравшись з власними силами гімназисти продемонстрували свій характер і здійснили неймовірний камбек всього лише за дві хвили. Такого швидкого відквитання трьох м’ячів шкільний турнір, мабуть ще не знав. Безсумнівно героєм матчу став Сенів Ілля, який між чотирнадцятою та шістнадцятою хвилинами відзначився хет-триком. Отож справжня бойова нічия 3:3 між командами ЗШ №18 та Гімназії №3