ФУТЗАЛЬНИЙ СТАРТ У ГАЛИЦЬКОМУ РАЙОНІ

 

27 січня 2020 року - це день коли всі охочі школярі 1-5 класів Галицького району мали змогу долучитися до масштабного соціального проекту - обласного шкільного турніру з футзалу "Кубок Ураган". Те що в Галицькому районі дуже ретельно підходять до організації та безпосередньо проведення цього турніру можна стверджувати не лише побачивши на власні очі змагання, базою для якого вже вкотре є манеж Більшівцівського ліцею, а й переглянувши результати минулорічної Ліги Шкільних Чемпіонів в якій саме краща команда Галицького району здобула впевнену перемогу серед команд Бронзової ліги.

Розпочалася церемонія відкриття урочистим шикування вісімки команд Галицького району, котрі будуть змагатися за цінні призи та звісно за право представляти район в третьому етапі змагань. Далі для всіх присутніх пролунала музична композиція та було продемонстровано запальне хореографічне привітання від учнів Більшівцівського ліцею.

 

Продовжив з вітальним словом до учасників, уболівальників та організаторів менеджер шкільного турніру Андрій Червінський, який побажав юним спортсменам проявити всі свої максимальні можливості, розкрити таланти та успішну подолати турнірну дистанцію отримавши лише позитивні емоції та пообіцяв, що НФК "Ураган" й надалі буде підтримувати розвиток дитячо-юнацького спорту на теренах Прикрпаття.

Також із вітальним словом виступила і методист Галицької РДА Оксана Шевчук, яка зазначила про важливість таких змагань для формування здорового стилю життя молоді, побажала спортсменам здобути не одну перемогу, відшукати нових друзів та якомога краще проявити себе кожному школяру.

Отож ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу "Кубок Ураган" в Галицькому районі успішно стартував. За звання найсильнішої команди змагатимуться колективи восьми шкіл:

Комарівський ліцей

Тустанська ЗОШ 


Галицький ліцей

Бовшівська ЗОШ


Дубівецька ЗОШ


Залуквянська ЗОШ


Задністрянська ЗОШ


Більшівцівська ЗОШ


За перебігом змагань слідкуйте в Турнірній таблиці Галицького району.

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif