БИТВА ЗА СУПЕРКУБОК 2018

У четвер, 15 листопада на арені Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся запеклий двобій за Суперкубок між двома найкращими командами сезону 2017-2018 рр. Цього року гра команд продемонструвала, що на полі боролись дві рівні за силою команди, жодна з яких не хотіла поступитися, оскільки по завершенню основного часу на табло відображався нічийний результат.

Однак, передувала цій захоплюючій події урочиста церемонія відкриття восьмого сезону шкільного турніру з футзалу «Кубок міського голови та НФК Ураган», участь у якому візьмуть понад 20 команд міста Івано-Франківськ.

Уже традиційно учасників футбольного турніру завітали підтримати та привітати велика кількість вболівальників, поважні гості, партнери та водночас друзі футбольних змагань.

Завітав на відкриття шкільного турніру і його засновник, людина яка вже близько десяти років підтримує розвиток дитячо-юнацького спорту на теренах Прикарпаття.

У своєму вітальному слові Олександр Олександрович Бубен привітав команди з початком нового сезону, побажав чесної боротьби, сильної волі та перемоги найсильнішому.

Долучились до привітання директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігор Євстахович Максимчук, який запевнив присутніх у підтримці футбольного турніру з боку міської влади та побажав яскравих виступів учасникам та подальших здобутків у змаганнях усіх рівнів.

Зі сторони партнерів виступив Тарас Зіновійович Гурик – представник компанії кращого інтернет - провайдера «UTeam».

Опісля прозвучав державний гімн України і після цього пролунав свисток арбітра матчу, який просигналізував про початок ключової події вечора.

З перших хвилин ініціативою заволоділа команда ЗШ № 10, яка проводила атаку за атакою на ворота суперника. Яскравим свідченням цього став забитий гол Мирославом Романюком на 4 хвилині матчу.

Однак, команда СШ № 11 не зневірилась у власних силах, що логічно втілилось у декілька гострих атак з небезпечними ударами по воротах суперника, результатом яких стали загальнокомандні голи СШ № 11, забиті Богданом Марієм на 14 та 15 хвилинах матчу.

Команда ЗШ № 10 згуртувала свої сили і показала, що не випадково саме вона здобула звання чемпіона минулого сезону, оскільки за 2 хвилини до завершення матчу зрівняла рахунок. Гол забив Вадим Івасюк на 22 хвилині матчу. До кінця основного часу рахунок матчу уже не змінювався.

А далі глядачів очікувала емоційна серія післяматчевих пенальті, в якій фортуна виявилась на стороні ЗШ № 10. Тож, з підсумковим рахунком 6:5 перемогла команда ЗШ № 10 і стала трьохразовою володаркою Суперкубку.