СТАРТ ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ В КАЛУШІ18 лютого в спортивну залу ДЮСШ «Сокіл» на урочисте відкриття ІІ етапу обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» завітало чимало гостей та учасників змагань. Адже, вже традиційно місто Калуш дуже відповідально ставиться до цих змагань та демонструє одні з найкращих результатів. Під урочисті акорди козацького маршу на майданчик вийшли вісім кращих шкіл. Першими вийшла команда-переможець сезону 2018/2019 рр. Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, та представник команди вчитель фізичної культури Король Андрій Миронович, слідом за нею Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка та представник команди вчитель фізичної культури Кравчук Богдан Ярославович, далі Калуська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1, представник команди вчитель фізичної культури Бачинська Мирослава Дмитрівна, наступними йшли Калуський ліцей №2 та представник команди вчитель фізичної культури Корнійчук Наталія Олександрівна, слідом за ліцеїстами вийшли гравці Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та представник команди вчитель фізичної культури Богдан Юрій Миколайович, продовжили естафету представники Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та представник команди вчитель фізичної культури Михайловський Вячеслав Васильович, після них на майданчик вийшли школярі Калуської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8 та представник команди вчитель фізичної культури Дин Олексій Йосипович, закривали парад учні Калуського ліцею №10 та їх представник команди вчитель фізичної культури, Луців Богдан Дмитрович.

Після урочистого шикування капітанам команд була надана можливість підняти державний прапор України та таким чином просигналізувати всім присутнім про початок змагання.

Звісно, як і на всі події пов’язані зі шкільним турніром завітали гості, які сказали багато побажань учасникам та вболівальникам. Першим звернувся менеджер обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок Ураган» Андрій Червінський,  котрий побажав успішно подолати всю турнірну дистанцію, продемонструвати максимум своїх можливостей та оминути навіть найменші травми і, звісно ж, гідно представити місто Калуш в наступному етапі змагань в Лізі Шкільних Чемпіонів.

Продовжила естафету привітань Уляна Дребот  - директор Калуського міського методичного центру. Уляна Тарасівна побажала спортсменам та їх наставникам цікавої, змістовної та видовищної гри, щоб кожен з учасників гарно провів час та знайшов нових друзів.

Як і на кожному святі не обійшлося без творчих привітань від колективу Калуського Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Щасливе дитинство» (керівник Іванна Козолиз), котрі продемонстрували злагоджений та драйвовий танець.

Саме ці гравці будуть виборювати титул "Команда-чемпіон м. Калуш":

Слідкуйте за перебігом змагань в Турнірній таблиці м. Калуш 

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif