ГОЛЬОВА ФЕЄРІЯ МАТЧІВ ТРЕТЬОГО ТУРУ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

1 грудня згідно календаря – це не лише календарний початок зими, а й час феєричних ігор третього ігрового дня Шкільного турніру. Першим стартував матч ЗШ № 8 та ЗШ № 3. Кожна з команд прагнула заробити очки в скарбничку власної команди, проте першому вдалось забити гол вже на 3 хвилині матчу Мануляку Дмитру, а вже на 7 хвилині вкотре забив гол один з кращих гравців ЗШ №3 Уруський Артем. Гравці ЗШ № 8 запекло боролись, щоб результат на табло змінився на їхню користь, проте Самарченко Артем по закінченню першого тайму забив блискавичний гол у ворота суперника. Тож, по завершенню на табло було відображено результат 3:0. Уруський Артем та Самарченко Антон вирішили не давати супернику можливості відгратись і вміло оформили дублі на 13, 18, 19 та 21 хвилині другого тайму. Отож, рахунок, який відображався на табло, свідчив про переконливу перемогу ЗШ № 3 з рахунком 7:0.

ЗШ № 8 –  ЗШ № 3       0:7

ЗШ № 9 - ЗШ № 14   6:2

Одразу за цим матчем слідував матч ЗШ № 9 та ЗШ № 14. За підсумками 2 туру шкільного турніру з футболу ЗШ № 14 прагнула реабілітуватись, зібравши всі свої сили, команда вміло продемонструвала свою підготовку, про що свідчить забиті голи на 4 та 6 хвилинах першого тайму Боговичем Михайлом. Одразу за ним Шелест Олександр записав гол у свій пасив. Проте, Пазушко Іларіона не влаштовував такий результат першого тайму і під кінець тайму він забив гол у ворота суперника. Перший тайм завершився рахунком 1:3. З початком 2 тайму запанувала запекла та досить рівна атмосфера боротьби, порушив її вкотре Пазушко Іларіон на 16 хвилині матчу. Проте ЗШ №9 фактично одразу отримала у відповідь гол, забитий супеником на цій же хвилині – Квич Олександром. На 17 та 19 хвилинах матчу Богович Михайло та Квич Олександр підтвердили свою майстерність та вибороли перемогу для своєї команди, відтак результат запеклої боротьби – 6:2.

ЗШ № 18 - ЗШ № 10 3:4

Матч, на який з нетерпінням чекала численна лава вболівальників – матч ЗШ № 18 та ЗШ № 10. Те, що склади команд є близькими по силах продемонструвала як і сама гра так і підсумковий результат на табло. Команди вели запеклу боротьбу практично пліч-опліч, оскільки на 2 хвилині матчу гол забив Бабій Максим (ЗШ № 18), вслід за ним на 5 хвилині гол записує у свій пасив Івасюк Вадим (ЗШ № 10), у відповідь йому на 7 хвилині першого тайму гол забиває Сабадашка Даніель, ну і наприкінці тайму Романюк Владислав знову зрівнює рахунок за допомогою блискавичного голу у ворота суперника. За підсумками рівної напруженої гри перший завершується справедливою нічиєю. Другий тайм продовжив дивувати глядачів гострими атаками команд та дивовижною витримкою ЗШ № 18, оскільки гра на рівних з неодноразовими чемпіонами турніру викликає неабияку пошану. Затишшя порушив гол, забитий Бабієм Максимом на 18 хвилині матчу, проте Івасюк Вадим не дав можливості команді ЗШ № 18 відчути очікувану першочерговість, оскільки на цій же хвилині у відповідь оформляє гол у верхній правий кут воріт суперника. І справедливою нічиєю би і закінчився даний матч, якби Романюк Мирослав не поставив фінальну крапку на самому кінці другого тайму. Отож, ЗШ № 10 на останніх хвилині виборола свою перемогу і підсумковий рахунок на табло зафіксувався 4:3.

Католицька ЗШ - ЗШ № 24         2:1

Після спільного фото команд, вгамування емоцій залу і розігріву Католицька ЗШ та ЗШ № 24 розпочали матч. Забігаючи наперед, можна сказати, що даний матч багатий на гострі атаки команд та жовті карточки з обох сторін шкіл. Отож, перший гол у матчі забив Зелінський Роман на 3 хвилині матчу. Цей гол суттєво вплинув на подальший хід гри і змусив, перш за все, гравців команди Католицької школи грати ще активніше і їхні зусилля не виявились марними, а втілилися в гол Ясінського Данила на 6 хвилині матчу. До закінчення 1 тайму рахунок не змінювався. У другому таймі йшла запекла боротьби команд з небезпечними ситуаціями як біля одних, так і біля інших воріт, проте Хомин Богдан вирішив виправити ситуацію на користь своєї команди і єдиний забив гол у другому таймі. Отже, Католицька школа справедливо виборола свою перемогу і підсумковий рахунок становить 2:1.

ЗШ № 12 - ЗШ № 25 5:1

Наступним розпочався матч ЗШ № 12 та ЗШ № 25. Здивувати всіх у цьому матчі вирішив Данильчук Андрій, який відзначився голом ще тоді, коли ще не всі вболівальники зайняли місця на трибунах. Адже, від початку матчу пройшло лише декілька секунд. Воротар ЗШ № 12 запекло обороняв свої ворота та нападаючі гравці команди не змогли забити гол у ворота суперника. Тож, 1 тайм матчу завершився з рахунком 1:0 на користь ЗШ № 25. У другому таймі ЗШ №25 згуртувала усі свої сили, що відобразилось у результативності гравців команди, а саме: Бекеши ВладиславаДовгалюка БогданаДанильчука Андрія та Андрейчука Дениса, які записали по одному голу у свій рахунок. Мізик Денис вирішив виправити ситуацію на користь своєї команди і забив гол на 19 хвилині матчу, проте цього було недостатньо, щоб обійти команду суперника і вибороти довгоочікувану перемогу. Отож, підсумковий рахунок матчу становить 5:1 на користь ЗШ № 25.

ЗШ № 26 - Української гімназії № 1    5:1

Одразу за цим матчем слідував матч ЗШ № 26 та Української гімназії № 1.        Запам’яталась ця гра двома кардинально-різними таймами. У першому таймі глядачі спостерігали напружену боротьбу двох суперників, жоден з яких не хотів поступитися. Саме тому, результат першого тайму, що був внесений до протоколу, був 1:1 (відзначились Черевко Сергій на 3 хвилині, Корнукий Олег на 8 хвилині). А в другому таймі на полі значно краще вдалось проявити себе ЗШ № 26 та кращому бомбардирові цієї школи Корнукому Олегові, який в сукупності забив за матч 4 голи. Також один гол забив Стефанків Максим.

ЗШ № 15 - Гімназія № 2     4:1

Наступний матч виявився також результативним і порадував глядачів п’ятьма, різними за виконанням, м’ячами. Спершу, Павлів Костянтин відзначився голом на 7 хвилині матчу, а одразу після нього за справу взявся Гринів Богуслав, який оформив хет-трик на 20 хвилині матчу, цим самим, зробивши найвагоміший вклад – перемогу ЗШ № 15. Гол – престижу забив Зайлер Андрій (Гімназія № 2).

СШ № 5 - ЗШ № 7     1:1

Закривали ігровий день 3 туру фаворити Срібної ліги - СШ № 5 та ЗШ № 7. Матч обіцяв бути максимально непоступливим, так як гра відбувалася фактично за 6 очок. Проте, як і передбачалося в таких матчах рідко буває велика кількість голів і цей матч не став винятком. Глядачам він запам’ятався голом в дебюті матчу Мельника Архипа на 4 хвилині (СШ № 5) та відповіддю його однофамільця - Мельника Артема на 15 хвилині матчу. У підсумку команди розділили очки і з нетерпінням будуть очікувати повторної гри у другому колі змагань.

ЗШ № 22 - ЗШ № 6    4:0

Закривали ігровий день 3 туру фаворити Бронзової ліги - СШ № 22 та ЗШ № 6, яким потрібно було вкотре довести, що невипадково вони посідають першу позицію у Бронзовій лізі і щоб надалі впевнено посідати лідерську позицію наступним бар’єром, яким потрібно подолати був опір ЗШ № 6. Більш жвавіше розпочала матч і буквально з перших хвилин це почало приносити свої дивіденди. Спершу слідували декілька нереалізованих стовідсоткових вольових моментів, проте кращий бомбардир команди Крайнічук Тетяна продовжила лік забитим м’ячам, відзначившись на 4 хвилині. Дальше забивали: Молитовник Станіслав (7 хвилина), Українець Тихон (16 хвилина) та Фурка Іван (18 хвилина).