ІІ ЕТАП ОБЛАСНОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ СТАРТУВАВ В РОЖНЯТІВСЬКОМУ РАЙОНІ

 

В той же день що й школярі Тлумацького району стартували й школярі Рожнятівського району. Цього року знову шкільний турнір у своїх стінах гостинно приймала Сваричівська ЗШ. І от близько дванадцятої години школярі зі всього Рожнятівського району під мелодію козацького маршу вийшли на майданчик який вже за декілька хвилин мав перетворитись на арену футзальних баталій.

Передували початку матчів виступи з вітальними словами до всіх учасників та гостей свята поважних гостей, котрі завітали на церемонію. Першому слово надали Андрію Івановичу Червінському – представнику від НФК «Ураган», менеджеру обласного шкільного турніру, продовжив вітати юних спортсменів Роман Романович Стоцький - начальник управління освіти, молоді та спорту Рожнятівської РДА, завершив естафету привітань своїми побажаннями Роман Романович Шлапак - директор Рожнятівської ДЮСШ.

Звісно не обходяться такі святкові дійства і без художніх привітань. Власну вправність продемонстрували дівчата з гімнастичними палицями.

І після підняття державного прапору капітанами під акорди гімну ІІ етап обласного шкільного турніру «Кубок Ураган» в Рожнятівському районі офіційно стартував.

За грошовий сертифікат на суму 40 000 грн на покращення спортивної інфраструктури школи, комплекти форми, м’ячі та індивідуальні нагороди будуть змагатися вісім кращих команд району:

Організаційний комітет обласного шкільного турніру з футзалу "Кубок Ураган" висловлює вдячність директору Сваричівської школи - Михайлу Васильовичу Локатирю за гостинну зустріч в стінах навчального закладу.

Слідкуйте за перебігом змагань в Турнірній таблиці Рожнятівського району району

Також відслідковуйте та позначайте шкільний турнір з футзлазу в соцмережах:

https://www.facebook.com/schooltournament

https://www.instagram.com/schoolcupif