РОЗГРОМИ НА НЕЙМОВІРНІ КАМБЕКИ ШОСТОГО ІГРОВОГО ДНЯ

22 грудня матчем між ЗШ № 8 - ЗШ № 14 стартував 6 тур.

ЗШ № 8 - ЗШ № 14 0:7

У матчі відповідно до турнірної таблиці фаворитом вважалася ЗШ № 14, адже у ЗШ № 8 ще досі не знайшла свою гру та має складності з глибиною запасу. Саме ці причини були визначальними для подальшого ходу гри. ЗШ № 14 вдало розпочала матч і вже в дебюті зустрічі на 2 та 4 хвилинах відзначилась двома голами (забивали Кісилейчук Олег та Богович Михайло відповідно). Ці ж гравці забивали голи і в кінці першого тайму на 10 та 11 хвилинах відповідно.

У другому таймі до цієї компанії долучилися Шелест Олександр на 13 хвилині та Кісилейчук Олег оформив хет-трик на 16 хвилині, а підсумкову крапку у матчі поставив Квич Олександр на 18 хвилині матчу.

МШ «Пасічнянська» - ЗШ № 9   7:0

МШ «Пасічнянська» і надалі продовжує впевнено крокувати у Бронзовій лізі. Наступною перепоною на їхньому шляху до здобуття трьох очок була ЗШ № 9. Як і в попередньому турі основними творцями успіху стали знову Кучера Сергій та Хаврона Віталій і також до них приєднався Нечаєв МаркоХаврона Віталій відзначився двома голами (7, 11 хвилини), Кучера Сергій свій дубль оформив завдяки голам на 5 та 8 хвилинах, найкращий голеадор матчу - Нечаєв Марко забивав наприкінці матчу (14, 17, 19 хвилини).

ЗШ№ 3 - ЗШ №22   0:4

Ще складнішого суперника у шостому турі отримала ЗШ № 3, а саме - ЗШ № 22. Перший гол у матчі забив Веляник Микола (ЗШ № 22) вже на 2 хвилині матчу. Продовжив доводити перевагу ЗШ № 22 Українець Тихон, який відзначився на 6 хвилині. Також, один з голів першого тайму у власні ворота забили гравці ЗШ № 3, а підсумок у матчі підвів Феношин Арсен на 17 хвилині.

Окрему увагу привернув до себе Зінько Павло, якого впевнено можна назвати кращим гравцем матчу, адже він не лише вдало вів оборонні дії, а й розпочинав гострі атаки своєї команди, як через точні паси так і завдяки індивідуальним проходам до воріт суперника.

№24 - ЗШ № 12        3:1

Наступним матчем був матч Золотої ліги між №24 та ЗШ № 12. Матч запам’ятався напруженою силовою боротьбою, адже перший гол у матчі був забитий аж на 15 хвилині матчу Куриляком Ігором, який у підсумку і став головним героєм матчу, відзначившись тричі за 4 хвилини, за ЗШ №12 результативним ударом відзначився Храбатин Роман,  в підсумку перемога ЗШ №24 з рахунком 3:1.

ЗШ № 10 - Католицька ЗШ          5:0

Цікавим обіцяв бути матч між ЗШ № 10 та Католицькою ЗШ. Гравці ЗШ № 10 швидко заволоділи ініціативою та гучно заявили про свої наміри здобути перемогу у цьому матчі, забивши до 8 хвилини 3 голи у ворота суперників. І всі 3 голи забив кращий бомбардир команди Романюк Мирослав на 2, 5 та 7 хвилинах відповідно. Довершили розгром команди суперника Івасюк Вадим на 15 хвилині та Храбатин Андрій на 16 хвилині матчу.

СШ № 11 - ЗШ № 18   2:3

Матч між СШ № 11 та ЗШ № 18 ще до його початку був багатообіцяючим, адже зустрічалися друга і третя команди найсильнішої ліги. Ніхто не сумнівався, що обидві команди докладуть максимум зусиль, щоб гучно заявити про свої амбіції в турнірі. І вже в дебюті стало зрозуміло, що цей матч буде одним із найяскравіших у цьогорічному змаганні. Самі ж події відбувалися неймовірно стрімко та непередбачувано. Першому вдалося відзначитись Саєвичу Станіславу (СШ № 11) на 2 хвилині матчу. На 8 хвилині гол Ткачука Сергіяще більше заспокоїв вболівальників СШ № 11. Однак, до завершення ще було вдосталь часу, чим сповна скористалася ЗШ № 18. Одразу після другого пропущеного голу скоротив відставання у рахунку Лінкевич Максим (9 хвилина). З таким рахунком і завершився перший тайм.

А в другому таймі картина матчу змінилася ще більш кардинально. Причиною цього спершу стали голи Мельникова Данила, який відзначився дублем, забивши два неймовірних голи, один з яких – гарматний постріл з далекої відстані і приніс омріяну вольову перемогу ЗШ № 18.

Гімназія № 2 - СШ № 5     0:6

Сьомий за ліком матч 6 туру було протистояння Гімназії № 2 та СШ № 5. Цей матч як і попередній розпочався з швидкого голу на 2 хвилині матчу, який забив Яців Денис. Далі в матчі наступило короткочасне гольове затишшя, яке вдалося порушити аж на 10 хвилині Мельнику Архипу, що подвоїв перевагу своєї команди. Далі знову за справу взявся Яців Денис, який записав на свій рахунок ще 3 голи (15, 17, 18 хвилинах). Останній гол у цьому матчі забив Гурик Роман на 18 хвилині матчу.

Українська гімназія №1 - ЗШ № 15       0:4

Ще одним матчем 6 туру у Срібній лізі був матч між Українською гімназією №1 та ЗШ № 15. Як і годиться матчам цього ігрового дня все розпочалося з голу на старті матчу, автором якого став Розметанюк Семен на 4 хвилині. Подальша боротьба у першому таймі була запеклою та непоступливою. Тому, жодній з команд у першому таймі відзначитися більше не вдалось.

Гравці ЗШ № 15 продемонстрували увесь свій бомбардирський потенціал уже в другому таймі, забивши три голи, які так і залишились без відповіді на 13 хвилині – Тимків Андрій, 18 хвилині – Розметанюк Богдан і 19 хвилині – Павлів Костянтин.

ЗШ № 21 - ЗШ № 26           4:0

Наступними у боротьбу вступили ЗШ № 21 та ЗШ № 26. На хід цього поєдинку найбільше вплинула гра Гарасимчука Арсена, який, як і годиться справжньому бомбардиру, реалізував майже всі створені гольові моменти своєї команди. Таким чином, йому вдалося відзначитися хет-триком (7, 15 та 17 хвилини) та принести важливу перемогу над непростим суперником. Окрім Арсена ще один гол у свій пасив записав Пронь Роман на 14 хвилині матчу.