ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ, ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ПЕРШІ ЛІДЕРИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ (ЧАСТИНА 2)

ЗШ № 16 – Підлузька ЗШ 0:3

Сьомим за ліком розпочався матч між командами, які не брали участь у минулорічному турнірі і сили яких, на перший погляд, було б складно оцінити. Матч розпочався жваво і вже на другій хвилині матчу Стойко Арсенію (Підлузька ЗШ) вдалось засмутити голкіпера команди ЗШ № 16, впевнено забивши гол у ворота які він захищав. Далі матч проходив з обопільними атаками обох команд, проте так як гра проходила на зустрічних курсах, великої кількості гольових моментів біля воріт суперників так і не виникало, тому підсумковий рахунок першого тайму так і залишився 1:0.  Одразу після старту другого тайму знову ж таки вдалось записати гол у свій пасив вихованцю Підлузької ЗШ Седляку Богдану і впевнено вивести свою команду ще на один гол вперед. Поклав фінальну крапку в матчі на сімнадцятій хвилині гравець все тої ж Підлузької школи, відзначився Козак Сергій. Тож, у підсумку – 3:0 на користь команди Підлузької ЗШ.

Католицька ЗШ – Школа-ліцей № 23 ім. Р. Гурика 2:3

Одним з найцікавіших матчів другого ігрового дня обіцяв бути матч між Католицькою ЗШ та Ліцеєм №23. І справді, так і трапилось, адже цей матч тримав вболівальників, які несамовито підтримували своїх улюбленців, в напрузі до останніх секунд. Сценарій, за яким розвивалися події в матчі був доволі неочікуваним. Розпочалося все з помилки в обороні гравців команди Католицької школи, яку результативно використав Пічка Данило вже на третій хвилині. Не встигла команда Католицької школи оговтатись від пропущеного голу, як їх голкіперу довелось вже вдруге забирати м’яч з сітки власних воріт, цього разу за школу-ліцей №23 відзначився Кавалок Денис (4 хв). Такий несподіваний старт матчу дещо деморалізував команду Католицької школи, яка ринувши в атаку з шаленим бажанням зрівняти рахунок в підсумку пропустила ще й третій м’яч, Пічка Данило забив свій другий гол в матчі на восьмій хвилині. Отож, в підсумку - перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь ліцею.  А в другому таймі все кардинально змінилося, гравці Католицької школи перехопили ініціативу і взяли в облогу ворота, які в той день надзвичайно впевнено захищав Парфан Руслан, який продемонстрував найвпевненішу і мабуть найякіснішу голкіперську гру за перші два ігрові дні Шкільного турніру. Проте, навіть незважаючи на таку гру, Руслана Хруник Ілля зменшив відставання (13 хв), наступні хвилини Католицька школа більше володіла м’ячем, а представники ліцею мали декілька гострих контратак, проте перевага все ж таки була на боці команди, яка програвала і це втілилося в другий гол все того ж Хруника Іллі (16 хв), до вражаючого камбеку бракувало ще одного голу, але пролунав фінальний свисток арбітра матчу, який сповістив, що всі двадцять хвилин матчу завершилися. Ми впевнені, що такий матч мав добре запам’ятатися всім вболівальникам, яким пощастило спостерігати вживу за двобоєм двох сильних команд.

ЗШ №21 – Ліцей №13 0:4

Наступними в гру вступали представники ЗШ №21 та Ліцею №13. Матч розпочався з швидкого голу, який забив Ляхович Назарій на другій хвилині, цей гол не знітив гравців ЗШ №21 і перший тайм пройшов на рівних, з великою кількістю боротьби та з невеликою кількістю гольових моментів. А от з початком другого тайму на майданчику ситуація змінилася. Цього разу вже в дебюті другого тайму команді Ліцею №13 вдалося відзначитися вже двічі, спершу забив гол Богович Михайло (11 хв), а за декілька хвилин закріпив перевагу своєї команди Боднарук Ярослав, який двома влучними пострілами (13 хв, 15 хв) встановив остаточний рахунок матчу 4:0 на користь Ліцею №13.

СШ №5 – СШ №1 1:0

Передостаннім матчем ігрового дня був матч між командами, які вдало розпочали Попередній етап, здобувши перемоги в першому ігровому дні над своїми суперниками. Тому, цей матч міг бути вирішальним за перепустку в Золоту лігу. І відповідно до розвитку подій матчу, одразу можна було помітити, що обидві команди розуміли вагу трьох залікових пунктів саме у цьому матчі. Хоча, Жигунов Владислав (СШ №5) вже на третій хвилині вивів свою команду вперед. Можливо тому глядачі очікували відкритого і результативного футзалу, але до завершення тайму більше голів не забивалося. Другий тайм був сповнений боротьби та прагнення гравців СШ №1 зрівняти рахунок в матчі, але команда СШ №5 впевнено вистояла і залишила власні ворота недоторканими до фінального свистка.

ЗШ №6 – ЗШ №26 2:2

Закривали ігровий день команда ЗШ №6 та команда початкової школи №26. В першому таймі обидві команди демонстрували рівну гру, в якій складно було виокремити якусь одну з команд. Перший гол забив гравець ЗШ №26 Стефанків Максим (7 хв). Проте не встигли гравці початкової школи насолодитись перевагою в рахунку, як вже гравець ЗШ №6 Демчук Денис відновив паритет за декілька секунд (8 хв). Отож, до перерви рахунок так і залишився нічийним. В перерві яскравим хореографічним виступом підтримала свою команду група підтримки ЗШ №26.

І розпочався другий тайм, який відбувався за дуже схожим сценарієм до того, що глядачі бачили в першому таймі. Знову команду вивів вперед все той же Стефанків Максим (19 хв) і все той же Демчук Денис дав надію команді ЗШ №6 забивши гол на останніх секундах гри (20 хв). Підсумкові 2:2 залишають питання «хто і в якій лізі» продовжить власні виступи – відкритим!