ВІДБУЛАСЬ УСТАНОВЧА НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛАСНОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ

16 липня в приміщенні офісу НФК "Ураган" відбулась установча нарада, щодо особливостей організації обласного шкільного турніру з футзалу. Представники освіти об'єднаних територіальних громад, міст обласного значення та районів Івано-Франківської області ознайомилися з умовами участі в змаганнях, дізналися більш детальніше про нововведення та деталі проведення кожного з етапів змагання.

Отже, згідно затвердженого регламенту, визначено наступну тривалість кожного з етапів:

Перший етап – місцевий (відбувається в районах та містах обласного значення, беруть участь всі школи, які подали заявки для участі) з 17 жовтня  2019 року по 8 грудня 2019 року

Другий етап – місцевий (відбувається в районах та містах обласного значення, беруть участь кращі вісім команд, які визначилися після проведення першого етапу) з 9 грудня 2019 року по 6 березня 2020 року.

Третій етап – обласний (відбувається в м. Івано-Франківськ, бере участь команда-переможець другого етапу в районі або місті обласного значення)  квітень 2020 року.

Оргкомітет шкільного турніру висловлює вдячність всім учасникам, за участь в нараді, активне обговорення та якісну роботу для покращення розвитку дитячого спорту на Прикарпатті.